Na dwa tygodnie przed wyborami prezydenckimi kampania przybrała charakter uliczny. Dziś w Głogowie spotkaliśmy zwolenników Karola Nawrockiego, którzy aktywnie namawiali do poparcia kandydata wspieranego przez Prawo i Sprawiedliwość.
::photoreport{"type":"see-button","item":"7022"}
Maszerowali z flagami, banerami i ulotkami w ręku. Przemarsz rozpoczęli w centrum miasta.
– Wspieramy w ten sposób obywatelskiego kandydata na prezydenta. Przed pierwszą turą wyborów przekonujemy mieszkańców Głogowa, aby również poparli Karola Nawrockiego – mówi Arkadiusz Wójcik, organizator akcji.
Jak twierdzą uczestnicy przemarszu, nie jest to jednorazowa akcja. Zamierzają przemierzać Głogów codziennie aż do 16 maja, czyli do ostatniego dnia kampanii wyborczej.
Zwolenników Karola Nawrockiego będzie można spotkać o różnych porach – zarówno rano, jak i po południu.
Wybory prezydenckie odbędą się już w niedzielę, 19 maja.
KD
BRAWO12:35, 05.05.2025
UWAZAJCIE BO WAS POZAMYKAJA TERAZ ZA STER LAPIE GORYL WUJ KACZYNSKIEGO ODSAPNAL I ZACZYNA ATAKOWAC
OJ12:37, 05.05.2025
NARESZCIE OKAZALO SIE ZE W NASZYM MIESCIE MIESZKAJA POLACY KTORZY SIE NIE BOJA
Społeczeństwo 12:47, 05.05.2025
Tłumy. Nie musimy się obawiać wygranej p. N
Olek13:47, 05.05.2025
Z taką ekipą w pierwszej Turze
No12:55, 05.05.2025
W 1 turze glosuje na konfe jak nie wejdzie glosujemy rodzinnie na nawrockiego i odwrotnie , teczowy na kolanach bolec i tak przegra
Red14:09, 05.05.2025
Współczuję głupoty...
Nikt14:35, 05.05.2025
I tak się sami wybiorą, szkoda Waszego czasu
JA14:43, 05.05.2025
JA WIDZE W OCZACH RADOSC I W GLOSIE SZCZESCIE TEGO KTORY SIE POZBYL Z ZYCIA NA ZAWSZE LEWAXKIEJ CHLOP OZYL ALE DOPIERO KIEDY ONA ZNIKNELA Z JEGO ZYCIA
MIMI14:45, 05.05.2025
A JA NA ZANDBERGA ZAGLOSUJE DLATEGO ZE SIE POZBYL GLICYNII ZE SWEGO ZYCIA
Ted17:03, 05.05.2025
Starsi niech uwazają, żeby im Batyr nie zrobił geszeftu z mieszkaniem
ABC18:07, 05.05.2025
Zwolennicy Nawrockiego idźcie w niedziele 19 maja, zwolennicy Trzaskowskiego idą w niedziele 18 maja. Redaktorku pisz te teksty na trzeźwo
Wyprane mózgi18:44, 05.05.2025
Kolejny dowód, że PiS to sekta.
Podstawili ich wyznawcom zupełnie nieznanego, drewnianego i zakłamanego kandydata, a Ci niosą go na sztandarach...
Równie dobrze Kaczyński mógł im wybrać manekina albo inną kukłę, też miałyby u nich wzięcie i poklask.
Bobas 20:24, 05.05.2025
Zło zawsze w cenie u ciebie.
Głogów 06:41, 06.05.2025
Niebać pis
zero07:19, 06.05.2025
no to nawrocki zrobil interes zycia szczegolnie teraz kiefy dziadek przy pomocy sluzb zostal zaistalowanu w najdrozszym dpsie za 8 tysiecy miesievznie i jeszcze klapia ile lat mozna nianczyc dziadka za klitke ale ile placimy my za pawilon w spa w lubiazu czy tusk to oplaca a powinien bo to jego morderca
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
[WIDEO] W niedzielę nawet 41 stopni. Kardiolog ostrzega
Najlepszy kardiolog w Głogowie Pozdrawiam 🙂
Łukasz
16:52, 2026-06-25
Kolejny pirat na DK 12
Nie będę jeździł do Radwanic😁😁😁😁😁
Milo
16:26, 2026-06-25
[WIDEO] W niedzielę nawet 41 stopni. Kardiolog ostrzega
Witam, bardzo miło posłuchać kompetentnego i ulubionego kardiologia. Dostosujemy się. Pozdrawiamy serdecznie Pana Doktora.
Dgl
16:11, 2026-06-25
[WIDEO] W niedzielę nawet 41 stopni. Kardiolog ostrzega
Sobota pod sceną w radwanicach ,zagra kryształ i zimne piwo
Polecimy
16:10, 2026-06-25