Punktualnie o godz. 17.00, przed pomnikiem Dzieci Głogowskich, spotkali się zwolennicy Karola Nawrockiego.
::photoreport{"type":"see-button","item":"7268"}
To już ostatnie godziny przed ciszą wyborczą — czas, kiedy można jeszcze głośno nawoływać do głosowania na swojego kandydata.
– Chcemy prezydenta, który zadba o nasz kraj. Prezydenta, który nie zniszczy naszych szkół i wartości. Takim człowiekiem jest Karol Nawrocki – skandowano przed pomnikiem.
Spotkanie prowadził Arkadiusz Wójcik. Obecni byli również samorządowcy i parlamentarzyści.
– Dlaczego warto głosować na Karola Nawrockiego? Odpowiedź jest jasna. Chcemy Polski ambitnej i suwerennej. Takiej, w której najpierw będziemy walczyć o Polaków, a dopiero później o resztę. Polski, w której obowiązuje hasło: Bóg, honor i ojczyzna. Polski, która się rozwija i daje równe szanse wszystkim. W mojej ocenie tylko Karol Nawrocki jest w stanie nam to zagwarantować – powiedział, na kilka godzin przed ciszą wyborczą, poseł Wojciech Zubowski.
Piątek to już ostatni dzień kampanii prezydenckiej. Szanse kandydatów są bardzo wyrównane – liczy się każdy głos. Zwolennicy poszczególnych opcji powinni o tym pamiętać i stawić się w niedzielę w lokalach wyborczych.
KD
fot: KD / AW
Polak19:53, 30.05.2025
Bandytos na prezydentów ?
Taaa20:39, 30.05.2025
Dzieci dostały po balonie i tyle z tego zrozumiały
111121:31, 30.05.2025
IDIOTOS WYPISUJE
Ojoj21:42, 30.05.2025
A ty dalej żadnej kultury
IZO21:37, 30.05.2025
LEWACKA NOWACKA NAZWALA MILIONY POLAKOW NAZISTAMI NO TO JEST NAS TROCHE POLSKICH NAZISTOW I CO WY W TYM KRAJU NAZISTOW ROBICIE NIE LEPIEJ TO DO SIEBIE DO IZRAELA NIEMCOW CZY NA DRUGA STRONE BUGU
1111e21:42, 30.05.2025
co racja to racja ka,żdy w swoim kraju powinien rządzić po swojemu a my zagwarantujemy wam podwózkę ale migrantów doktorków zabierzecie z sobą
no21:47, 30.05.2025
pomnik dzieci glogowskich a byl czas kiedy byly dwa pomniki wielu o tym pamieta i co znowu wam sie snia pomniki dzieci zamordowanych przed urodzeniem
ja21:55, 30.05.2025
szerokiej drogi już czas ,,,,,,,,,,
111121:57, 30.05.2025
najlepiej zrobic dla polskich nazistow rogatki i wydawac przepustki na wyjscie wejscie i iddychanie i naliczyc podatek za to ze zyjemy
nikt22:05, 30.05.2025
obyś w zła godzine tego nie napisał lewaczki podchwycą i budżet miasta wzrosnie
BABCIA22:08, 30.05.2025
COS PRZEGAPILAM ALE JESTEM POD WRAZENIEM ONETU ZNALAZL NA KONCIE ROMANOWSKIEGO 114 MILIONOW DONIOSL BODNAROWI I ZABLOKOWALI NO TO JEST JEDEN PISIOR Z PELNYM KONTEM
OJ22:16, 30.05.2025
MYŚLALEM że ONET to taki sobie bajkopisarz a tu prosze jacy zdolni a nie ma tam że NAWROCKI TO PEDOFIL jak nie ma to do północy będzie
izo22:25, 30.05.2025
jak tu nie płakać B ATMANA złapało ABW w Gdansku dostanie dożywocie miał narzędzie zbrodni baner RAFALKA
ktoś23:09, 30.05.2025
wywiad z byłym prezydentem KOMOROWSKIM i jego slowa że odstrzeliłby ubu kaczynskich za jednym zamachem a tu TUSK zatrudnil sobie jakiegos ukrainca z kanadyjskim obywatelstwem niejakiego CYBE majac takiego dzielnego opasa u boku to blad Donaldzie miales taka okazje pozbyc sie obu i jeszcze mialbys TUPOLEWA NA WLASNOSC
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
To będzie zupełnie inna szkoła!
szkola to nie tylko mury ladne pomalowane a e cos co sie zwie atmosfera w szkole a jak dzieci nue chca chodzic do tej szkoly to ich niktnie zmusi, bzdura te opowiesci z wywozeniem dzieci poza BIALOLEKA kazdy chce oby jego dziecko mialo kilka krokow do szkoly i czulo sie w niej dobrze a jak jest sami wiecie i wywoza ci co moga i musza reszta zaciska zeby ale musi to znosic
xyz
23:31, 2026-06-25
Wzmocnienie Chrobrego! Prosto z mistrza Polski
nowy nabytek fajnie tylko powiedzcie ile w naszym chrobrym gra naszych rodzimych pilkarzy wychowanych w klubie.Dziwne bo te wymiany zamiany transfery do niczego nie prowadza tylko kosztuja, a moze jest tak ,ze nasi nie chca u nas grać
uno
21:57, 2026-06-25
To będzie zupełnie inna szkoła!
Może warto zastanowić się nad tą sytuacją dlaczego dzieci nie są posyłane do tej szkoły? Od lat wszyscy wiedzą że nie ma tam równouprawnienia. Ciągła faworyzacja dzieci, których rodzice są związani z kadra nauczycielską,niezauważanie problemów ucznia. Nie wspominając o samej Pani Dyrektor, która od lat ma bardzo źle opinie i myślę że nie jedno dziecko przez nią tam swoje wycierpiało nawet jak była tylko nauczycielka wf. Nie pozdrawiam jako były uczeń. Dobrze,ze coś robią,ale myślę że to nie pomoże z problemem nieposylania dzieci z gminy właśnie do tej szkoły.
Byly uczen
21:54, 2026-06-25
Kolejny pirat na DK 12
Szkoda chłopaków i z opla i z furgonetki policyjnej...w taki upał....?????.kto w upale włącza suszarkę prędkości....
Nowy...
21:03, 2026-06-25