Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

W Smardzowie pod Głogowem bawią się całe rodziny [FOTO]

. 20:24, 21.06.2025 Aktualizacja: 18:16, 24.10.2025
1

Mieszkańcy Smardzowa w gminie Jerzmanowa w sobotę (21.06.) bawią się na festynie rodzinnym, na wspaniałym terenie rekreacyjnym w tej miejscowości. Jest mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych.

Organizatorami festynu są rada sołecka, sołtys oraz OSP w Smardzowie. Jak mówi sołtys Rafal Durał, także wszyscy mieszkańcy, w tym koło gospodyń wiejskich.

[FOTORELACJA]7462[/FOTORELACJA]

Takie festyny organizujemy co roku, żeby zintegrować mieszkańców i żeby dzieci miały rozrywkę

- mówi sołtys. Są dmuchańce dla dzieci, takie wielkie i piękne, że aż się chce na nich poskakać. Są animatorzy zabaw, jest malowanie buziek. Można się czegoś napić i zjeść, jest ciasto i kiełbaski z grilla oraz frytki. Strażacy zapewniają atrakcje w postaci przejażdżki quadem oraz kurtyny wodnej.

Sołectwo zorganizowało ten festyn z funduszu sołeckiego, z budżetu gminy Jerzmanowa.

Wsparli nas także mieszkańcy, np. Gracjan Horoszkiewicz i jego Fabryka Talentów, który mieszka w naszej miejscowości

- mówi sołtys.

Zabawa festynowa odbywa się na pięknym terenie rekreacyjnym obok świetlicy wiejskiej i remizy oraz placu zabaw. Podobno mają być też tańce.

Chcielibyśmy mieć tu jeszcze piękniej. Gmina Jerzmanowa ma nas wesprzeć. Staramy się o ładniejszą murawę. To jest nasze marzenie. Mamy już piękny plac zabaw, ale jeszcze byśmy chcieli go ulepszyć

- zapowiada Rafał Durał.

(DN)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Mieszkaniec Mieszkaniec

0 0

Na kładach dzieci bez kasków? Szok!

22:35, 21.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%