W Gaworzycach trwa XI edycja Gaworzyckiego Jarmarku Kupieckiego.
::photoreport{"type":"see-button","item":"7563"}
Impreza rozpoczęła się barwnym korowodem, który przeszedł ulicami Gaworzyc, później uczestnicy przenieśli się w dawne czasy za sprawą efektownej inscenizacji historycznej. Na scenie pojawił się m.in. wójt gminy Gaworzyce, Jacek Szwagrzyk, który – występując w biskupich szatach – uroczyście mianował królem jednego z książąt. Publiczność miała okazję poznać cztery żony nowego władcy, a także bezpośrednio wziąć udział w rekonstrukcjach walk dawnych rycerzy.
Na terenie gaworzyckiego parku rozlokowało się wielu handlowców oferujących regionalne produkty, rzemiosło i lokalne specjały. Na scenie prezentują się artyści z okolicy, tworząc wyjątkowy klimat wydarzenia.
To jednak nie koniec atrakcji! Jeszcze dziś usłyszymy największe przeboje Tiny Turner, a o godzinie 21:00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Anna Wyszkoni.
Kulminacją jarmarku będzie zabawa taneczna z DJ Domin, czyli niezawodnym Dominikiem Nabożnym i jego energetycznym show. Impreza potrwa do późnych godzin nocnych.
KD
Wbili łopatę pod inwestycję za 140 milionów
Jak to jest d****** uśmiechnięte aż w dupie się zmieści
Durnie
23:09, 2026-06-22
Przyszła pani psycholog ściga się teraz Mercedesem
Autor tekstu jest niekonsekwentny. Skoro "kierowczyni", to nie psycholog sportu.
Mroczny
23:05, 2026-06-22
Głogów sprzeda działkę za 134 zł
Już poszło w Polskę że w Głogowie,prezydent sprzedał działkę za 200 zł.A to ciekawe
Robotnik
21:25, 2026-06-22
Podwyżki, kwiaty i czerwona kartka dla starosty
Podwyżki,człowieku ogarnij się i do roboty a jak się na niczym nie znasz to do teatru
Szpital
21:15, 2026-06-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz