Po zakończeniu Rap Stacji wszyscy się rozjechali, a przed najtrudniejszym zadaniem stanęły służby porządkowe, które musiały ostro zabrać się do pracy.
[FOTORELACJANOWA]7623[/FOTORELACJANOWA]
Po ogromnej imprezie pozostała równie wielka góra śmieci. Trzeba jednak przyznać, że sławskie służby komunalne, nauczone doświadczeniem, były dobrze przygotowane na taką akcję.
Już kilka godzin po zakończeniu imprezy część odpadów wywieziono, a cała akcja miała zakończyć się do wtorku.
Wczoraj w Sławie, na jednym z placów, uruchomiono już wielką karuzelę, która ma zapewnić kolejną atrakcję w kurorcie.
Mieszkańcy Sławy, jak co roku, narzekają na uciążliwości związane z Rap Stacją, ale ostatecznie wszyscy wiedzą, że korzyści z kilkudziesięciu tysięcy dodatkowych turystów jest zdecydowanie więcej.
fed kd
fot. fed
Toaleta przewrócona, ławka wyrwana
A GDZIE TO SA KOCHAJACY TATUSIE I MADRE MAMUSIE KIEDY MALOLATY BUSZUJA NOCAMI PO GLOGOWIE PROWADZA ZYCIE TOWARZYSKIE NA WYSOKIM POZIOMIE
1111
22:22, 2025-07-17
Nasza Michalina z Modłej jedzie do Istambu
MODLA RZUT KAMIENIEM OD GLOGOWA ALE TO JUZ POLKOWICE TAK ZADBALI O NASZ POWIAT
JA
22:14, 2025-07-17
Toaleta przewrócona, ławka wyrwana
Może warto zamontować w parku kamery.
L
21:12, 2025-07-17
Przymusowe odebranie dziecka zgodne z prawem
A dobro dziecka to się nie liczy??
Fm
20:55, 2025-07-17
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz