Głogowski bulwar tętni dziś życiem. Słoneczna pogoda i mnóstwo atrakcji przyciągnęły całe rodziny oraz najmłodszych mieszkańców. Trwa wielki finał akcji pod hasłem „Mamo, tato, chcę być zdrowy – ćwicz ze mną”, której kolejne etapy odbywały się wcześniej na głogowskich osiedlach.
::photoreport{"type":"see-button","item":"7840"}
Na bulwarze ustawiają się kolejki do konkurencji sprawnościowych. Na chętnych czekają: ścianka wspinaczkowa, wyścigi rowerowe, przeciąganie liny, a to dopiero początek długiej listy atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Wydarzenie ma na celu zachęcanie dzieci i dorosłych do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz promowanie zdrowego stylu życia.
– Chcemy, żeby rodziny spędzały czas razem i ruszały się jak najwięcej. Sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim świetna zabawa – podkreśla Jerzy Górski, główny organizator imprezy i pomysłodawca akcji.
Finał nie odbyłby się bez wsparcia sponsorów, w tym KGHM, który w dużej mierze finansuje wydarzenie. Zabawa na bulwarze potrwa do godziny 20:00. Dobra pogoda, sportowe emocje i uśmiechy najmłodszych gwarantowane.
Piękny dworzec, ale puste żołądki
zawsze tak bylo ze dworzec jest wizytowka miasta no i .jest najlepie zrobic kladke w poprzek 4 peronow bo po co dworzec skoro z kupnem biletu jest problem ,a tak bedzie mniej chodzenia.Jedzenie macie w domu
babcia
13:30, 2026-06-11
Ponownie postawili na Marciszaka
I to się nazywa praca u podstaw...
Brawo
11:52, 2026-06-11
Piękny dworzec, ale puste żołądki
To prawda, dworzec jest okropny....nawet brzydziłbym się tam jeść, wszedzie śmierdzi lizolem. Lub innym smrodem dodatkowo wszedobylni cyganie i Rumuni. W krzakach obok pijaczki i *%#)!& po kasę....raz tam będziesz, masz dość podróży.
Nowy....
11:42, 2026-06-11
[WIDEO] Starosta Michał Wnuk
Niestety, ale nie nadaje się Pan. To Pan jest dla Nas a nie My dla Pana!!! Warto się nad tym głęboko zastanowić. Jestem na Nie, jeśli chodzi o Pana osobę. Przykro mi.
Dgl
11:11, 2026-06-11
1 1
Piękne balony ma ta pani .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz