Wypoczęci po wakacjach, opaleni i w doskonałych humorach - Miejski Klub Seniora w Głogowie rozpoczyna nowy sezon.
W spotkaniu w Centrum Kultury MOK otwierającym nowy sezon Klubu Seniora wzięło dziś (3.09.) udział kilkadziesiąt osób. Wśród nich nowi członkowie.
Klub działa w Klubie Mayday na os. Kopernik.
::photoreport{"type":"see-button","item":"7930"}
Panie Halina i Jadzia należą do klubu od jego powstania.
Najpierw był przy ulicy Budowlanych, a stamtąd przenieśmy się do Mayday'a. No i do tej pory jesteśmy, i fajnie, to już kilkanaście lat
- mówią seniorki, szczęśliwe ze spotkania po wakacyjnej przerwie i powrotu do ulubionych zajęć klubowych.
Zabawy są raz w miesiącu, spotykamy się i bawimy. Dziś dowiemy się, kiedy będzie gimnastyka, bo dopiero zaczął się wrzesień, to początek nowego sezonu
- dodają głogowianki. Z przekonaniem polecają klub innym seniorom.
Warto się spotkać, wyjść z domu. Chociaż ja należę do innych klubów, bo chodzę na ulicę Słowiańską na obiadki, ale tutaj też przychodzę
- mówi pani Jadzia.
Głogowski Klub Seniora liczy ok. 200 stałych członków. Do wyboru mają udział w wielu sekcjach.
Jedni bardziej są zainteresowani zajęciami sportowymi, gimnastycznymi. Inni bardziej kulturalnymi, jeszcze inni wycieczkami. A dzisiaj jako, że mamy spotkanie inauguracyjne, to wiadomo, że przyjdzie trochę nowych zainteresowanych ludzi. A my zawsze chętnie ich zapisujemy
- mówi instruktor Jacek Olszewski. Nowy sezon klubu zaczyna się utrudnieniem. Jego siedziba, czyli Klub Mayday, jest w remoncie.
Nie jesteśmy w swoim miejscu, więc jesteśmy troszeczkę porozdzielani, bo część zajęć robimy w MOK'u, część w teatrze, na wyjazdach i w plenerach. Czekamy, kiedy zostanie oddany Jubilat i Mayday, już po remontach
- dodaje.
(GH)
Poważny wypadek na Moście Tolerancji w Głogowie
Nie kumam...... jak można się czołówkę przyj....ć na moście? Ograniczenia, zła widoczność ja pi...e, Karać dożywotnim zakazem prowadzenia auta za patrzenie jak ślimok w telefon. Plaga i j....ć mandaty po pięć koła.
07:31, 2026-06-22
Wzruszające chwile przed głogowskim ratuszem
Bezbożniki.
K.
05:48, 2026-06-22
[FOTO] Głogów ma Rekord Polski!
I po co to, zamulać i zapychać i tak brudną rzekę, rzeka plus wianki = gnojówka
Nowy...
20:52, 2026-06-21
[FOTO] Głogów ma Rekord Polski!
jezeli jest rekord glupoty to zostal pobity
jo
20:48, 2026-06-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz