Zamknij

Niebezpiecznie przed mostem w Głogowie

Grażyna Hanuszewicz Grażyna Hanuszewicz 14:54, 10.10.2025 Aktualizacja: 21:36, 10.10.2025
Skomentuj

Dwie kolizje jedna po drugiej na Bramie Brzostowskiej w Głogowie. W zderzeniu toyoty z ciężarówką ucierpiała starsza kobieta. 

Nerwowy dzień na Bramie Brzostowskiej. Dziś po południu (10.10.) doszło tam do dwóch zdarzeń drogowych. 

Drugie miało miejsce ok. godz. 14.30 – zderzenie ciężarówki i toyoty na głogowskich rejestracjach.

Jak opowiada mężczyzna, który był na miejscu, toyotą jechała starsza kobieta. Wyszła z auta o własnych siłach. Pomocy udzielają jej ratownicy pogotowia. 

Dodaje, że 10 min. wcześniej, kilkanaście metrów dalej w stronę mostu, miała miejsce inna, mniej groźna kolizja, też osobówka z TIR-em. 

Pani w fordzie ze scanią się otarli. Już policja miała odjeżdżać, a tu następne. Słyszałem tylko, jak coś leci po krawężniku i nagle huk

– opowiada świadek.

Na miejscu zdarzenia jest policja. Droga jest przejezdna. Korek - jak zwykle w piątek . 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%