30-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany po brutalnym pobiciu, do którego doszło 16 lutego na terenie Głogowa. Drugi z podejrzanych jest nadal poszukiwany.
Jak informuje prokurator rejonowy w Głogowie Marek Wójcik, podejrzany 30 – latek Krystian B. miał działać wspólnie z inną osobą.
Uderzali pięściami, kopali, czym narazili swoją ofiarę na obrażenia skutkujące rozstrojem zdrowia powyżej siedmiu dni
– przekazał prokurator.
Poszkodowany doznał poważnych obrażeń, jednak nie zostały one zakwalifikowane jako ciężkie. 30-latkowi przedstawiono zarzut z art. 157 § 1 Kodeksu karnego, dotyczący spowodowania uszczerbku na zdrowiu powyżej siedmiu dni.
Mimo że czyn nie został zakwalifikowany jako najcięższy, Prokuratura Rejonowa w Głogowie wystąpiła do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu. Sąd przychylił się do wniosku – Krystian B. spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie.
Drugi z mężczyzn, który miał brać udział w pobiciu, nie został dotąd zatrzymany. Trwają czynności operacyjne mające na celu jego ustalenie i zatrzymanie.
Koszarowiec w Głogowie już nie mógł dłużej czekać
do 1 Z jednej strony patrząc masz rację. Z drugiej, co ma zrobić zleceniodawca, jeśli firma lokalna chce więcej? Padnie zarzut, że wydają za dużo, albo że przetarg był ustawiony. Każdy mieszkaniec miasta może zapytać , dlaczego wydano więcej niż oferta z Rydzyny.
tokmek
18:47, 2026-02-24
Opel zderzył się z Oplem za rondem Hutników
co prawda to prawda diabli nadali te ronda nas starych kierowcow inaczej uczono jezdzic a ronda to ino byly w WARSZAWIE
112
18:24, 2026-02-24
Opel zderzył się z Oplem za rondem Hutników
a tacy byli szczesliwi ze im sie udalo przejechac przez rondo ze z radosci jeden najechal na drugiego a bo to wszystko przez te ronda ludziska sie stresuja i wypadek gotowy
oj
18:21, 2026-02-24
Górnicza siódemka w kopalni KGHM
a u nas po staremu bo i wstrzas i pekniete rury to jest srednio co tydzien
no
18:16, 2026-02-24
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz