Pojechali! To pierwszy taki wyjazd w historii klubu Chrobry Głogów. Specjalny pociąg z kibicami na mecz do Wrocławia wyjechał z dworca kolejowego w Głogowie o godz. 16.30 w sobotę (28.02.). Wypełniony po brzegi.
::photoreport{"type":"see-button","item":"9045"}
To historyczna chwila
– podkreślał każdy i wiele osób było szczęśliwych, że bierze w niej udział. Klub zorganizował specjalny przejazd dla kibiców Chrobrego pociągiem Kolei Dolnośląskich na mecz – derby Chrobrego Głogów ze Śląskiem Wrocław, na stadionie we Wrocławiu. Specjalny pociąg tylko dla kibiców, na mecz. Kibice pokryli koszty.
Szacunki były takie, że pociągiem tym pojedzie ok. 600 kibiców Chrobrego wraz z zaprzyjaźnionymi kibicami Stilon Gorzów. I nikt się w tym szacowaniu nie pomylił. Organizatorzy ocenili, że w tę podróż wybrało się ok. 600 osób. Kibice wpuszczali do tego specjalnego pociągu tylko pasażerów z pomarańczowo-czarnymi klubowymi szalikami. Wysiadka na stacji Wrocław Stadion – koło stadionu Tarczyński Arena.
Mecz we Wrocławiu o godz. 19.30, a z powrotem do Głogowa kibice wrócą takim samym pociągiem. Powrót zaplanowany jest na godz. 23.35.
Wszyscy przed wyjazdem byli bardzo podekscytowani i liczyli na wielkie emocje.
Jedziemy na mecz całą grupą. Jestem tu z tatą, młodszym bratem i ze znajomymi. Jesteśmy wszyscy wielkimi kibicami Chrobrego. Uważamy, że szanse są wyrównane i liczymy na wygraną naszej drużyny
- mówił nam 16- letni Hubert.
Spodziewamy się wygranej, inaczej być nie może. Kibicuję Chrobremu ze 30 lat i dziś skorzystałem z takiej okazji. To pierwszy taki pociąg do Wrocławia specjalnie na mecz, ale takie mecze ze Śląskiem Chrobry już grał, jak byli razem w lidze
- powiedział nam pan Przemek.
O tym, że tego jeszcze nie było, pisaliśmy tutaj:
::news{"type":"see-also","item":"181949"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
:(21:56, 28.02.2026
tw kostek bandyta na pierwszym planie...
M22:32, 28.02.2026
Ciekawe czy klub również zapłaci za wszelkie wyrządzone straty w tym pociągu ?
Henks22:36, 28.02.2026
Nie interesuj się bo kociej mo r dy dostaniesz
Chg08:59, 01.03.2026
I zniszczeń nie było matole
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Strażacy ruszyli na ratunek... kaczuszkom
i to sie chwali brawo
andrzej
19:15, 2026-06-26
Nie żyje pies zamknięty w aucie
Zwierzę zdycha-umiera człowiek.
SG
18:36, 2026-06-26
Nie żyje pies zamknięty w aucie
Służby ratunkowe do psa?
Really?
17:59, 2026-06-26
Nie żyje pies zamknięty w aucie
Ca za *%#)!&
Ktos
17:09, 2026-06-26