Prace Janusza Nadolskiego zostały zauważone i wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Polska – Konteksty” w Koninie. To kolejny dowód na to, że jego talent jest dostrzegany nie tylko lokalnie, ale i w szerszym, ogólnopolskim gronie.
To już prawdziwa seria sukcesów artysty. Niedawno został finalistą 15. edycji międzynarodowego konkursu Leica Street Photo. Spośród aż 12 tysięcy nadesłanych prac jego fotografia znalazła się w gronie 30 najlepszych zdjęć zakwalifikowanych do finału – co samo w sobie jest ogromnym wyróżnieniem.
Tym razem w Koninie zgłoszono 966 fotografii. Jury zakwalifikowało trzy prace Janusza Nadolskiego – z serii „Sprzedawcy” oraz „Droga” – do wystawy pokonkursowej. To kolejny powód do dumy i potwierdzenie, że konsekwentnie buduje swoją markę w świecie fotografii.
O jego sukcesach na wystawach pisaliśmy tutaj:
[ZT]177561[/ZT]
[ZT]165032[/ZT]
Nie wyrzucaj. Podziel się
Gdzie ta szafa ?
Fm
14:25, 2026-03-01
Uchwała o wyborze Rady Nadzorczej nieważna
TYLE TEMU MOLOCHOWI WSZYSTKO PRZECHODZILO NA SUCHO PAMIETACIE SPRZEDAZ MIESZKAN NA KP POSZEDL FACET WPLACIL I ZOSTAL DZIEDZICEM PIEKARNIKA NIKT NIE SPRAWDZAL CZY TO FAKTYCZNIE ON CZY TEZ ONA JEST JEDYNYM DZIEDZICEM WAZNE ZE ZGARNELI GRUBA KASE A FINAL BYL PO KILKUDZIESIECIU LATACH KIEDY ZACZELI SIE POJAWIAC WSPOLWLASCICIELE NO I MAMY TERAZ DZIEDZICOW Z ROZNYMI CZYNSZAMI BO JEDNI KUPILI MURY INNI ZAS PLAC POD PARKINGIEM NA INNEJ ULICY A TU NAGLE TAKI PIKUS WYBOR SWOICH UNIEWAZNILI I CO TO BEDZIE
JO
14:23, 2026-03-01
Nie wyrzucaj. Podziel się
Świetny pomysł
Abc
12:47, 2026-03-01
[WIDEO] Rodzinny duet z Głogowa podbił „Idź na całość”
co by to bylo gdyby ktos z naszego miasta zlapal szóstkę w tusko lotto swieto narodowe. UDAŁO SIE WYGRALI NIE PIERWSI NIE OSTATNI GEATULACJE I KONIEC TEMATU.
un
12:41, 2026-03-01
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz