Zamknij

Porażka w derbach! Chrobremu brakowało skuteczności pod bramką Zagłębia

Mateusz Komperda 17:32, 15.09.2019 Aktualizacja: 17:32, 15.09.2019
Skomentuj

Derby Zagłębia Lubin z KS SPR Chrobrym Głogów były spotkaniem twardym na parkiecie, gdzie walczono o każdą piłkę. I ze zmieniającym się scenariuszem, bo po piorunującym początku gospodarzy, to Chrobry lepiej kończył połówkę. Wynik w ostatniej sekundzie z rzutu karnego ustalił Marcel Zdobylak i było 13:13. Widziałeś zdjęcia z trybun? TUTAJ

Emocji nie brakowało też po przerwie. Chrobry rozpoczął mocno, zdecydowanie i szybko wypracował sobie przewagę trzech bramek. Ale kolejne minuty, to pogoń za wynikiem Zagłębia. Była 46. minuta, gdy miejscowi prowadzili 21:20. Wynik oscylował wokół remisu. Nerwy z jednej, jak i drugiej strony. Ale gracze Zagłębia szybko powiększali przewagę, by w 50. minucie osiągnąć rezultat 24:21.

Chrobremu brakowało skuteczności nawet w wydawałoby się stu procentowych sytuacjach. Po takich chybionych rzutach nasi szczypiorniści unosili ręce w górę, jakby nie mogli uwierzyć, że... znaleźć drogi do bramki rywali nie udało się znaleźć. W 55. minucie przewaga miejscowych wzrosła do czterech bramek - 26:22. Trener Witalij Nat poprosił o czas, ale gra Chrobremu się nie zmieniła. Przegraliśmy 28:26. Najwięcej bramek dla Chrobrego Marcel Zdobylak - 9.
MK

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%