Zamknij
REKLAMA

Targi Motoryzacyjne w Galerii Glogovia - atrakcje przyciągnęły tłumy

22:22, 18.05.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 10:19, 21.05.2019
Skomentuj

Hol głogowskiej galerii był zastawiony najnowszymi modelami samochodów licznych marek prezentowanych przez dilerów z Głogowa i okolicznych miast. - Największym zainteresowaniem cieszy się Scala, skoda jest popularna - mówi Arkadiusz Karaś z Ciesiółka Auto Group z Leszna.

https://www.facebook.com/myglogowpl/videos/1232237323605481/

Kilkuosobowy zespół reprezentujący tę firmą polecał też VW T-Cross i Forda Edge. Dużo się działo na scenie ustawionej w centralnym miejscu Glogovii i wokół niej.- Syn znalazł informację o targach i mnie wyciągnął, on interesuje się motoryzacją, samochody to jego pasja - mówi Renata Szadkowska z Głogowa. Dawid (14 l.) po spróbowaniu sił na symulatorze rajdowym stanął do konkursu. - Dzieci mają bardzo dużą wiedzę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, w domu i o zachowaniu w kontakcie z osobami nieznanymi - ocenia funkcjonariuszka z zespołu ds. profilaktyki społecznej KPP w Głogowie. A chętnych było dużo.

- Dzieci same się wyrwały do konkursów - mówi Paulina Pierzak z Kamiony kibicująca córce i siostrzeńcowi. Po kolejnych konkursach powoli topniała wielka sterta nagród i upominków dla uczestników w każdym wieku. Na stoisku obok firma Motoevent z Zielonej Góry prezentowała kosmetyki do pielęgnacji samochodów, które z karoserią i nie tylko potrafią zdziałać cuda. - Ludzie są zdziwieni różnicą przed i po zastosowaniu - zdradza piękna hostessa.

https://www.facebook.com/myglogowpl/videos/628720904295821/

Jedna z budzących największe emocje atrakcji Targów Motoryzacji czekała już przy wejściu do Glogovii. To symulator dachowania, obowiązkowo. - Nigdy nie myślałem, że to wygląda w taki sposób - pan Mariusz przyznaje po wyjściu, że to zupełnie inne doznanie niż się spodziewał, niż na filmach. Swoje symulowane koziołkowanie i zwisanie głową w dół uwiecznił na filmiku, jak każdy, kto się odważył. - Każdy powinien skorzystać. To jest symulator w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach, zwolnionym tempie, ale uświadamia, jak to może wyglądać w rzeczywistości i jak dużo daje zwykły pas trzypunktowy, ale prawidłowo zapięty - mówi Jakub Siata z SymproEvents z Jaworzna. Tuż przed finałem dwudniowych Targów Motoryzacyjnych Motoevent rozstrzygnięto konkurs "Wygraj auto na weekend z pełnym bakiem". Nagrodą był voucher na bezpłatne wypożyczenie wybranego modelu.
GH

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%