Stare Miasto to serce Głogowa, gdzie można spędzić wolny czas, zrobić zakupy czy zamieszkać. Czy wiecie, że to setki przedsiębiorców i ponad trzy tysiące mieszkańców. Dużo? Oczywiście! Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby centrum naszego miasta, jego kolorowe serce, rozwijało się jeszcze bardziej, a pustych lokali było jak najmniej.
Zapraszamy więc na naszego FB: Starówka-Serce Głogowa. Przygotowaliśmy dla Was tym razem kilka zdjęć z lotu ptaka. Oczywiście naszej starówki.
RED
Wojna o blaszany płot w Głogowie
ten projekt krajobrazowy to dobry pomysł. POPIERAM
eteuke
02:32, 2026-03-06
Wojna o blaszany płot w Głogowie
do 112 Na czarny będzie lepiej?
tokmek
23:26, 2026-03-05
Ukradł rower i perfumy
Może policjantów z Polkowic przenieść do Głogowa?
tokmek
23:23, 2026-03-05
Dlaczego Głogów nie protestował w Warszawie?
Za to czarni byli lepsi...
tokmek
23:21, 2026-03-05
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz