Siatkarska karuzela wróciła do Głogowa - po dłuższej przerwie SPS Chrobry Głogów znów mógł zagrać przed własną publicznością. W sobotę (5.02.) głogowianie o punkty walczyli z Legią Warszawa, którą jesienią pokonali na wyjeździe w Tauron 1 Lidze. Ostatnie dwa mecze wygrali kolejno z ZAKSĄ Strzelce Opolskie oraz KRISPOL Wrześnią. I odbili się od ligowe dna.
Pierwszego seta z Legią wygraliśmy do 20. W drugim było do 21. Od początku trzeciego seta to goście jednak mieli lekką przewagę. W końcu naszym udało się doprowadzić do wyrównania przy stanie 18:18. Legia nie powiedziała ostatniego słowa. Walka była zacięta. I znów przegrywaliśmy 22:23. Wtedy trener Dominik Walenciej poprosił o czas. Ale to przyjezdni wytrzymali próbę nerwów zwyciężając 25:27. Wcale lepiej nie było w czwartym secie - Legia najwyraźniej się zmobilizowała: 11:16 i na koniec 17:25. O wszystkim decydował tie-break a w nim głogowianie byli gorsi 10:15 - w całym meczu 2:3.
RED
Pumptrack w Jerzmanowej
Po co oni robią te górki. Przecież na ulicach Jerzmanowej górki się same robią
Jerzy z Jrrzmanki
10:46, 2026-05-07
Wiceprezydent Głogowa z nową posadą
Niedługo wybory - mam nadzieję że rozliczmy panią Edytkę odpowiednią liczbą głosów. Tam całe KO zasiada już sobie na ciepłych stołeczkach - znajomi z partii w urzędach starostwie teatrze i wielu innych instytucjach.
Były wyborca
10:22, 2026-05-07
Wiceprezydent Głogowa z nową posadą
Przeciez ona nic nie umie. Naprawdę
Luki
09:37, 2026-05-07
Kopalnię w lubuskim chcą wybudować Kanadyjczycy
🤣 teraz durni Polacy za swoje minerały z polskiej ziemi będą płacić kanadyjczykom brawo Wy
Gitmajonez
09:17, 2026-05-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz