Od początku równo, od początku mieliśmy BKS Bydgoszcz na widelcu - w sobotę (12.03.) SPS Chrobry Głogów grał we własnej hali Szkoły Podstawowej nr 3. Trybuny znów się wypełniły. I nadzieje na sukces były duże, choć przeciwnik trudny - w Tauron 1 Lidze zajmował 4. miejsce. Chrobry w ogonie ligowej tabeli. Było już 15:10 dla głogowian, ale rywal się nie poddał i doprowadził do remisu 17:17. Potem punkty zdobywał serią - Chrobry miał naprawdę olbrzymie kłopoty pod siatką. Ostatecznie przegraliśmy 20:25.
Drugi set znów lepiej zaczął się dla gospodarzy (10:6). Wydawało się, że Chrobry jest na dobrej drodze do wyrównania, lecz... mając pięć punktów przewagi znów przyszedł słabszy moment. Przy stanie 22:21 trener Dominik Walenciej poprosił o czas, ale po chwili przerwy BKS robiło swoje. Ten set też dla gości, wygrany na przewagi 28:30. W trzecim secie odrodzenia nie było - przegraliśmy tym razem 22:25 i punkty wyjechały z Głogowa.
RED
[FOTO] Terytorialsi szkolą Głogowian
Rozgonić ten twór Macierewicza na cztery wiatry🤬harcerzyki 🤬
Bolo
12:24, 2026-05-21
Radny grzmi ws. przejazdów. „To tykająca bomba”
Tak jak w poście Pani Gosi trzeba uważać , no chyba że ktoś chce mieć tylko raz w roku święto 1 listopada to może nie uważać.
Big
11:12, 2026-05-21
Poważny wypadek motocyklisty w Głogowie
Osoby poszkodowane w wypadku proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel.: 783 903 941
DOMINIK K
09:34, 2026-05-21
Dodatkowe pieniądze dla władz Głogowa i powiatu
Za czarnych było to samo. Kto chce, to sobie poszuka. Partia pedofili to ci w czarnych sukienkach?
tokmek
23:25, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz