Za piłkarzami Chrobrego II Głogów kolejne starcie w 3 Lidze. Dziś (13.08.) ich rywalem na stadionie przy ul. Wita Stwosza był Stilon Gorzów Wielkopolski, czyli zaprzyjaźniony klub, więc kibiców jednej i drugiej drużyny nie brakowało. Atmosfera na trybunach była gorąca. Głogowianie, beniaminek tego sezonu, chcieli oczywiście wygrać przed własną publicznością. W barwach Stilonu na boisku mogliśmy też oglądać obrońcę z naszego miasta - Konrada Przybylskiego, syna znanego piłkarza i trenera, także mecenasa Chrobrego - Ireneusza Przybylskiego.
W pierwszej połowie, wyrównanej, mecz otworzył gol Emila Drozdowicza - już w 3. minucie trafił dla Stilonu. Pomarańczowo-czarni wyrównali w 28. minucie a na listę strzelców wpisał się Miłosz Jóźwiak. Po zmianie stron worek z bramkami się rozwiązał. Najpierw dla Stilonu - gole strzelali ponownie Drozdowicz i trzecia bramka to samobój. Wynik na 2:3 ustalił Bartosz Matysiak - niestety to dla Chrobrego mecz przegrana.
RED
Dzień Pracownika Samorządowego
Tak ...dużo...stołków...za dużo...
Nowy..
14:30, 2026-05-27
POL-MIEDŹ TRANS testuje wodór i kupuje wagony
Mam nadzieje że produkcja tych lokomotyw będzie polska a nie niemiecka , mamy zakład w Bydgoszczy gdzie produkują takie lokomotywy.
big
14:21, 2026-05-27
Dzień Pracownika Samorządowego
Prawie 100 osób?
To dużo.
14:11, 2026-05-27
Dziś na sesji o bezpiecznych przejściach w Głogowie
Niebezpieczne wyjście z przejścia podziemnego w stronę starego miasta, zrobiły się głębokie szczeliny wokół kostek brukowych o potknięcie nietrudno
Przechodzień
12:41, 2026-05-27
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz