W Nowej Soli odbyły się XXVI Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Dzieci i młodzików w judo. W zawodach wzięło udział ponad 130 zawodników z województw: lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego.
Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy UKS Sparta Sława którzy w klasyfikacji drużynowej zajęli 3. miejsce. Indywidualnie zdobyli 16 medali. Złote medale wywalczyli: Anna Wojniusz, Natalia Hewusz, Emilia Leszczyńska, Zuzanna Wieczorek, Oliwier Budnik, , Bartłomiej Mazur, Bartosz Łuczyk.
Srebrne medale: Pola Mischker, Natalia Rainczuk, Paweł Wewusz, Barbara Dondajewska, Bartosz Wieczorek. Brązowe: Piotr Wojniusz, Karol Kozłowski, Dorota Lewczuk, Szymon Dondajewski.
RED
Kot z Afryki w głogowskim lesie. Leśnicy apelują
Nooo, takie kitku jak dziabnie pazurem, to na zadrapaniu się nie skończy. Panu serwalowi życzę udanego polowania na myszy i wiewióry.
Łukasz
21:36, 2025-09-14
Rusza budowa nowej drogi gminnej w Kwielicach!
Do jednego domu droga za 4 bańki, choć jest zrobiona żużlowa, brawo radni, ciekawe po co będziecie tam zajeżdżać.
00
21:12, 2025-09-14
Szaleńcza eskapada pijanego nastolatka w Głogowie
A mamusia z tatusiem byli trzezwi?... ktos musial mu przeciez dac lub kupic alkohol i ktos mu auto musial dac...
Glogowianin
19:14, 2025-09-14
Szaleńcza eskapada pijanego nastolatka w Głogowie
Gówniarz powinien dostać takie lanie na gołe dupsko kablem od prodiża żeby przez miesiąc musiał spać na brzuchu wtedy by gówniarzowi *%#)!& pomysły wyleciały z głowy.
Tomasz
15:56, 2025-09-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz