Chrobry Głogów zremisował na swoim stadionie z Wisłą Płock 0:0.
Było widać ambicję, wolę walki i zaangażowanie o każdy metr boiska – piłkarze Chrobrego Głogów zainaugurowali wiosnę w Betclic 1. Lidze. Choć na murawie wcale wiosny czuć nie było. Było zimno, mroźno, wszędzie dużo śniegu. Tego nie było jednak na murawie, która od kilku dni jest podgrzewana. Wszystko właśnie po to, by dzisiejsze (16.02.) spotkanie w ogóle mogło się odbyć. W klubie i w szatni nie było mowy o jego przekładaniu – Pomarańczowo-Czarni chcieli grać, bardzo chcieli grać.
::photoreport{"type":"see-button","item":"6396"}
Trzeba przyznać, że od początku meczu, od pierwszych minut, dobrze im się wiodło. Byli blisko przeciwnika, mimo że ten prezentuje poziom z dużo wyższej półki. Z pięknym i nowoczesnym stadionem, wysokim budżetem i marzeniami o powrocie do Ekstraklasy. Tutaj, w Głogowie, nikt się Wisły nie przestraszył. Rywale mieli swoje okazje, ale nie na tyle groźne, by zdobyć bramkę. Także Chrobry przedostawał się w pole karne gości. Uderzać próbował Mikołaj Lebedyński, ale chyba najlepszą okazję do uszczęśliwienia trybun miał Szymon Bartlewicz, który huknął obok słupka.
Dobrze wyglądała gra w defensywie – sporo jakości wnosił na pewno nowy bramkarz Paweł Lenarcik. Ten, który rozegrał już wiele meczów w Ekstraklasie, dyrygował swoimi kolegami z drużyny. Kiedy trzeba było, dodatkowo ich motywował. Duet środkowych obrońców, Przemysław Szarek – Mavroudis Bougaidis, również robił wrażenie. Podziwiać można było także szarże Jakuba Garicia.
Po zmianie stron gra nadal była wyrównana. Z jednej strony można było ściskać kciuki za to, by nasi dowieźli do końca ten cenny remis, ten jeden punkt. Z drugiej – aż szkoda było się nie pokusić o to, by... coś jeszcze strzelić i zgarnąć przed własną publicznością komplet punktów. Skończyło się podziałem punktów, bezbramkowym remisem. Cennym jednym oczkiem, na zero z tyłu. Powody do zadowolenia, na tle takiego rywala jak Wisła, na pewno są. Przypomnijmy, że Chrobry wiosną walczy o utrzymanie w lidze.
Chrobry: Lenarcik - Tupaj, Bougaḯdis, Szarek, Kuzdra (78 Bartolewski), Szwedzik (79 Ozimek), Grič (67 Mucha), Mandrysz, Tabiś (86 Zarówny), Bartlewicz (67 Antczak), Lebedyński.
(MK)
[FOTO] Graham Masterton znów odwiedził Głogów
No spojrzeć na autora z laseczką i już strach się bać ...istny horror przed zachodem słońca...gorzej zobaczyć w ciemnym zauku i zawał gwarantowany.....nie trzeba kina czy strasznej książki.
Nowy...
10:24, 2026-06-06
Adwokatka przed sądem za znieważenie policjantów
No niezła p. Mecenac...a,la niezły ananas z Niej. Za dużo miała energii i pomysłów w głowie....I bogata....hojnie obdarzając finansowo funkcjonariuszy..teraz sama potrzebuje ad..vocatus.....I musi zapłacić czy siak czy owak.
Nowy...
10:19, 2026-06-06
Adwokatka przed sądem za znieważenie policjantów
mozesz miec 5 policjantow jako swiadkow ale bez papugi sad patrzy na ciebie jak komornik ba stara szafe
busia
10:14, 2026-06-06
Adwokatka przed sądem za znieważenie policjantów
a kto to wymyslil ze do sadu bez adwokata nie masz po co isc bo cie sad oleje
jula
10:11, 2026-06-06
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz