Była walka do ostatnich sekund - dosłownie. Wybrzeże Gdańsk wydarło jednak komplet punktów.
Szczypiorniści KGHM Chrobrego Głogów stoczyli bardzo zacięty bój na parkiecie z Wybrzeżem Gdańsk. Ach, co to był za mecz. I jak bardzo ważny dla układu tabeli Orlen Superligi. W poniedziałek (23.02.) emocji nie zabrakło. Ale po kolei.
Co ciekawe pierwszy, ten symboliczny, rzut w meczu oddał prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz.
Początek spotkania był zacięty. Choć przewagę zbudowało Wybrzeże, które w pewnym momencie prowadziło dwoma – trzema bramkami. Było 4:7. Właśnie wtedy popis w bramce rozpoczął Rafał Stachera. Stał jak szczelny mur, a rywale nie byli w stanie seriami wykorzystywać rzutów karnych. I to się na nich zemściło, ten brak skuteczności.
[FOTORELACJANOWA]9018[/FOTORELACJANOWA]
Głogowianie złapali wiatr w żagle. W 22. minucie doprowadzili do wyrównania 10:10. Trafił Tomasz Kosznik. I się zaczęło – twarda walka. Faule, kary. Czerwone kartki – z Chrobrego na trybuny powędrował Krzysztof Żyszkiewicz. To ich nie podłamało. W samej końcówce to nasi zdołali przechylić szalę na swoją korzyść i na przerwę schodzili przy stanie 13:11.Ta druga połowa była szybka, intensywna. W 38. minucie Maciej Papina wyrównał na 17:17. Przez chwilę wydawało się, że wszystko znów zaczyna się od nowa. Nie zaczęło. W 47. minucie Kamil Mosiołek ucieszył kibiców i znów dał oddech – było 21:18.
Im bliżej było końca meczu, tym bardziej parkiet rozgrzany był do czerwoności. Już się wydawało, że krzywda nam się stać nie może, że przecież… była minuta do końca. Na tablicy remis 25:25. Przy piłce Wybrzeże – każda sekunda ważyła tak dużo. Bohaterem spotkania został Tomasz Gębala, bo to on dał wygraną przyjezdnym 25:26. MVP meczu wybrano Rafała Stacherę.
Boom na elektryki w powiecie głogowskim [WIDEO]
Gdyby przyrost aut elektrycznych w Głogowie rósł wykładniczo, to każdy mieszkaniec będzie miał swojego elektryka za około 215 lat. Niezły ten boom na elektryki.
122
19:46, 2026-02-23
Złodziej wpadł jak mysz w pułapkę
Tjaaa, Germany. Do kopania rowów, przynajmniej będzie pożytek z Pit Bulla Germany :P
Łukasz
19:45, 2026-02-23
Boom na elektryki w powiecie głogowskim [WIDEO]
Najbardziej mi się podoba ostatnia informacja z tego artykułu: że w tym roku, czyli przez dwa miesiące w Głogowie zarejestrowano JEDEN samochód elektryczny. No naprawdę BOOM!!! :P
Łukasz
19:42, 2026-02-23
Boom na elektryki w powiecie głogowskim [WIDEO]
Jazda elektrykiem to jak *%#)!& w gumie🤣🤣🤣
V8
19:41, 2026-02-23
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz