Nie był to łatwy mecz, ale zwycięski. Siatkarze dopisują kolejne punkty w lidze

20:39, 04.12.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 20:39, 04.12.2019

Wiele sportowych emocji czekało na kibiców, którzy zasiedli na trybunach hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie. Tam, w zaległym spotkaniu Krispol 1.ligi, SPS Chrobry Głogów grał z Exact Systems Norwid Częstochowa. I było na co popatrzeć.

Pierwszy set nie układał się dla głogowian dobrze i zakończył się porażką 27:29. Ale walki nikt naszym siatkarzom nie może odmówić, co potwierdziły tylko kolejne partie wygrane do 20 i 31. Chrobry w czwartym secie chciał dopiąć swego - jednak jak się okazało nie było to takie proste. To ekipa z Częstochowy miała lekką przewagą. A kiedy już dochodziliśmy przyjezdnych na punkt, to ci znów odskakiwali. Końcówka tego seta była pechowa - przegraliśmy 21:25.

W tym piątym secie - tie-breaku losy się odwróciły. Kiedy prowadziliśmy już 10:7 kibice wstali z miejsc, aby żywiołowo dopingować Chrobrego. A gra naszych była koncertowa. Wygraliśmy 15:11,a cały mecz 3:2.