Krzysztof Gdakowicz: Chłopcy spisali się świetnie. Dyktowaliśmy warunki gry

13:16, 14.12.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 13:16, 14.12.2019

Za nami kolejny udany mecz juniorów młodszych. Dziś (14.12.) przed własną publicznością wygrali z SPR-em Oleśnica 36:21. Od początku do końca dominowali na parkiecie budując swoją bezpieczną przewagę. Rywal nie był w stanie nawiązać walki. - Miałem przed tym meczem obawy - nie ukrywał trener Krzysztof Gdakowicz tłumacząc, że w zespole jest kilka kontuzji. - Ale jak się okazało moje obawy były bezzasadne, bo chłopcy spisali się świetnie. Od początku dyktowaliśmy warunki gry, szczególnie w obronie i wyprowadzaliśmy szybkie kontrataki - dodawał.

Przed Chrobrym przerwa, do gry wróci po przerwie świątecznej. - Będzie czas, aby się podleczyć i odpocząć - zauważał trener. Kolejny mecz w styczniu prawdopodobnie z Dziewiątką Legnica.

KS SPR Chrobry I Głogów-SPR Oleśnica 36:21 (18:10)
Chrobry: Sulimierski, Darowski 9, Lech 7, Danielak 1, Nawrocki 1, Pierzchała 2, Ryniec 2, Kolasa 5, Błaszak 1, Krukowski 1, Smuk, Szymankiewicz, Sapian 3, Reszczyński, Szlempo 4.