Zamknij

Juniorzy awansowali do centralnych rozgrywek mistrzostw Polski!

Mateusz Komperda 15:09, 19.01.2020 Aktualizacja: 20:12, 01.10.2025
Skomentuj Juniorzy awansowali do centralnych rozgrywek mistrzostw Polski!

Juniorzy KS SPR Chrobrego Głogów zagrają w centralnych rozgrywkach mistrzostw Polski! W sobotę (18.01.) na wyjeździe pokonali MKS MOS II Wrocław 24:28, a dziś (19.01.) przypieczętowali sukces, choć ten mecz był bardzo ciężki.

W pierwszej połowie Chrobry musiał gonić rywala, który osiągnął dwubramkową zaliczkę. Udało się to niemal rzutem na taśmę, bo na przerwę obie drużyny schodziły do szatni przy stanie 15:15. Za to początek drugiej części tego pojedynku nie ułożył się najlepiej - MOS szybko odrobił straty z pierwszego meczu, by w 35. minucie doprowadzić do wyniku 16:20.

Przełamanie w szeregach Chrobrego nadeszło dopiero w ostatnich dziesięciu minutach - przeciwnik zaczął się mylić, a my wykorzystywać ich błędy, co dało remis 28:28. Pewne było, że głogowianie awans mają w kieszeni. Ale trzeba było jeszcze wyłonić zwycięzcę tego meczu. W karnych lepsi okazali się gracze z Wrocławia-2:4.

KS SPR Chrobry Głogów-MKS MOS II Wrocław 30:32 (15:15)
Chrobry: Klupś, Dąbrowski, Szudzichowski, Krzywicki 2, Lasota 2, Skawiński 3, Trojanowski, Serdeń 3, Jastrzębski, Dobrzański, Marciniak 3, Michałowicz 2, Czekaj 4, Szczeblewski, Wiatrzyk 9.
RED

(Mateusz Komperda)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%