Zamknij

Pierwsze zajęcia w nowej sportowej rzeczywistości

08:13, 10.05.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 08:13, 10.05.2020
Skomentuj

- Zainteresowanie wznowionymi zajęciami jest olbrzymie - cieszy się Tadeusz Karpowicz, trener Piasta Głogów. - Zwłaszcza najmłodsi nie mogli doczekać się spędzenia aktywnie czasu  na świeżym powietrzu i zajęć typowo treningowych - dodaje.

Głogowscy lekkoatleci w końcu mogą pobiegać i skakać, spotkać się z trenerem, kolegami. Podzieleni na pięć grup, według obowiązujących obecnie przepisów, a także ze względu na wiek, zaawansowanie sportowe, preferowane konkurencje realizują swój plan treningowy.

- Harmonogram zajęć ustalony jest   w taki sposób aby grupy podczas wymiany nie spotkały się, zachowujemy zalecone środki ostrożności.         - wyjaśnia Karpowicz. Na bieżni i skoczni zawodnicy mogą oprócz ogólnorozwojowych działań ruchowych wykonać testy.

Niestety imprezy sportowe takie jak m.in. mistrzostw kraju dla starszych lekkoatletów zostały przeniesione na wrzesień i październik. - Mamy bardzo dużo czasu aby nadrobić zaległości i przygotować się do startów docelowych - zapowiada trener Piasta.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%