Zamknij

Siatkarze zaprezentowali się kibicom! Teatr stał się pomarańczowo-czarny

18:37, 20.08.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 18:37, 20.08.2020
Skomentuj

Siatkarze SPS-u Chrobrego Głogów przygotowują się do nowego sezonu w 2.lidze. Za nimi prezentacja zespołu, która odbyła się w teatrze im. Andreasa Gryphiusa. To wydarzenie poprowadził głogowski raper Tomasz Olczak.

Na początku głos zabrał Bogusław Nowak, członek zarządu klubu. - Niestety w ubiegłym sezonie sportowo nie daliśmy rady. Natomiast dla głogowskie siatkówki nie był to stracony czas. Jako zarząd dokonaliśmy dogłębnej analizy. Staraliśmy się dość długo utrzymać w tajemnicy skład zespołu. Nadszedł ten czas, abyście ich poznali - mówił. W końcu zaprezentowano skład drużyny. W najbliższych miesiącach kadrę stanowić będą: Hubert Węgrzyn, Tomasz Błądziński, Krzysztof Rykała, Krystian Bangrowski,Mikołaj Kałkowski,Mateusz Januszewski, Krzysztof Antosik, Bartosz Janeczek, Adam Michalski, Jakub Gontarewicz, Marcin Ociepski, Michał Gawrzydek, Mateusz Kucharski.

- Na pewno jest dużo zmian i pracy przed nami. Ten koronawirus nie pomógł, bo przerwa była za długa. Chcemy, aby zawodnicy wrócili do normalnego funkcjonowania. W treningu jesteśmy już trzeci tydzień - dodawał trener Dominik Walenciej.

Jednym z punktów prezentacji była emisja dżingla promującego SPS. Podczas prezentacji nie mogło zabraknąć kibiców, którzy w ubiegłym sezonie przejechali za swoją drużyną około 6000 km, czyli tak jak z Głogowa do Nowego Jorku. - Naszej drużynie mówimy już dziś: śmiało naprzód! Szczerze wierzymy, że to będzie sezon pełen emocji. Szykujemy się, mamy nowe szaliki, nowe membrany w bębnach, nowe pomysły w głowach. I choć zabrzmi to banalnie - nie możemy się już doczekać! Jesteśmy twardzielami. Pojedziemy za naszą drużyną wszędzie. Chcemy by zawodnicy wiedzieli, że zawsze jesteśmy z nimi i dla nich, bez względu na wszystko. Bo SPS to nasz styl życia, no i pracujemy na wspomnienia. A wszystkich, którzy chcą poczuć ten dreszcz - zapraszamy na mecze - zachęcała Marta Dytwińska-Gawrońska, szef klubu kibica.

Pomarańczowo-czarni sezon zainaugurują pod koniec września. Ich celem będzie oczywiście powrót do Krispol 1.ligi. 
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%