W Szkole Podstawowej nr 10 w Głogowie odbyły się ogólnopolskie zawody pływackie "Barbórka 2020". Pierwsze takie w tym roku, w czasie epidemii, w naszym mieście.
- Ostatnie dwa tygodnie to już wyjazdowe zawody w Poznaniu i Legnicy. Po ośmiu miesiącach wróciliśmy do normalnych treningów i zawodów. Wszystkie obostrzenia, jakie nam narzucono, staramy się zrealizować. Są specjalne strefy, gdzie zawodnicy i trenerzy mogą przebywać - mówił Tomasz Skiba, trener Piasta Głogów.
Frekwencja została ograniczona - udział wzięło 140 zawodników z 20 klubów z całej Polski. Wyniki można znaleźć: TUTAJ:
RED
W gminie Głogów kontrolują szamba
Niech skontrolują działki w Kulowie, tam dopiero jest szambo.
Czytelnik
09:31, 2025-11-10
Fiskus przygląda się przelewom BLIK
Inwigilacja pełną gębą
Marian
08:28, 2025-11-10
Znikająca droga na wsi pod Głogowem
Teraz to możecie iść do Polsatu i się wypłakać
Właściciel
23:15, 2025-11-09
Kibice wydali oświadczenie! Wracają z dopingiem
Mam nadzieję że nie będą używać wulgaryzmów, odstawią poglądy polityczne lokalne i krajowe i nie będą narażać klubu na kary za czyny niedozwolone...!!! Zapraszam do Bytomia Odrzańskiego po naukę!!!
ken2000
22:21, 2025-11-09
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz