Zamknij

Piękna walka do samego końca. Mnóstwo bramek!

Mateusz Komperda 08:51, 21.12.2020 Aktualizacja: 17:47, 20.10.2025
Skomentuj

Faworytem tego niedzielnego (21.12.) meczu byli juniorzy WKS Śląska Forza Wrocław. Ale głogowianie - KS SPR Chrobry Głogów zrobili wszystko, aby pokrzyżować im plany. Od początku był to bardzo wyrównany pojedynek bramka za bramkę. A tych naprawdę padło mnóstwo. Nie sposób było zliczyć też kar, bo mecz był zacięty. Po pierwszej połowie nasi przegrywali 16:19 i na boisko wracali z nadziejami na to, że stratę uda się odrobić. Były momenty, kiedy było już blisko celu. Jednak w tych kluczowych momentach brakowało chyba po prostu szczęścia. Przegrali ostatecznie 40:45. Wynik robi wrażenie. Najwięcej bramek dla Chrobrego rzucił Artur Ryniec - 13. Powodów do wstydu nie było.

- Jestem bardzo zadowolony z tego meczu, bo ostatnie mecze nie wskazywały na to, że się podniesiemy i będziemy grać w piłkę ręczną - o to przede wszystkim nam chodziło - mówił trener Tomasz Zierałko, który do dyspozycji miał jedenastu zawodników. - Okazało się, że wszyscy chłopcy wskoczyli na ten wyższy poziom. Widziałam potencjał, chęć do gry, walkę - cieszył się. Tuż po tym spotkaniu trener podziękował swoim szczypiornistom życzą wesołych świąt. To był ich ostatni mecz w tym roku.

Chrobry: Pośnik, Żurek, Kościański, Ryniec 10, Kuter 13, Janik, Kuliczkowski, Miłuch, Namyślak, Dzierżawski, Głowacki 4, Garsztka 1, Reszczyński 10, Paryż 2.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%