Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij
19:43, 05.01.2024

Maturzyści Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących rozpoczęli swój bal odtańczeniem poloneza, podziękowaniami i toastem. Bawią się dziś (5.01.) w Sali Bankietowej U Dula. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Gala 80-lecia Towarzystwa Ziemi Głogowskiej
zobacz fotorelację
Kiermasz świąteczny w ośrodku
zobacz fotorelację
Opowieść Wigilijna
zobacz fotorelację
9-osobowy bus dla WOPR Głogów ułatwi transport
zobacz fotorelację
Nowa karetka dla mieszkańców Głogowa i powiatu
zobacz fotorelację
Fabryka okien: jakość z lokalnym sercem
zobacz fotorelację
Maraton tańca i kiermasz w SP 8
zobacz fotorelację
Jarmark na Nowym Rynku
zobacz fotorelację
O nowej książce o Głogowie
zobacz fotorelację
Bożonarodzeniowy koncert chóru Space of Grace
zobacz fotorelację

komentarz (1)

modamoda

0 0

Świadectwo dojrzałości? 3 poprawnie ubrane panie, 2 poprawnie ubranych panów. Reszta ma dziwne "kreacje", u pań za dużo odkrywają lub za mocno się świecą. Jedna ubrała moskitierę^^ U Panów, masakra. Za duże marynarki, muchy na gumkach, adidasy do spodni od garnituru, czarne koszule z czarnymi muchami, smoking bez spodni smokingowych i czarną koszulą. Buty kolorów wszelakich, ściąganie marynarki przy stole, rękawy marynarek o 10cm za długie. Myślałem, że młodsi nie będą wyglądać jak wujkowie na weselu. Tak ciężko kupić granatowy garnitur, białą koszulę i zwykłe oxfordy?

18:51, 09.01.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz