Fotorelacje

Zamknij
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Piknik serc
zobacz fotorelację
Akademia Dorosłego Człowieka
zobacz fotorelację
Stachuriada w Grochowicach z poezją śpiewaną
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w Sławie
zobacz fotorelację
Kaski dla uczniów od miasta
zobacz fotorelację
Zakończenie roku w Przyrodniczej
zobacz fotorelację
Ostatni dzwonek w I LO w Głogowie
zobacz fotorelację
Głogowianie uczą się rozpoznawać demencję
zobacz fotorelację
Festyn na zakończenie sezonu Akademii Chrobrego
zobacz fotorelację
Powitanie Lata w DPS
zobacz fotorelację

komentarze (3)

RodzicRodzic

0 0

Z najlepszego Dnia Dziecka w okolicy został marny cień, co widać nawet po frekwencji.

16:59, 07.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rodzic 2Rodzic 2

0 0

Odkąd wójtem została Pani Obolewicz wydaje sie ze zaczęła oszczędzać na mieszkańcach. Dzień dziecka w tym roku nawet nie uwyma sie do tych które były za poprzedniego wójta. Szkoda, że dzieci muszą cierpieć na pazerności Pani wójt.

06:08, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

mamamama

0 0

Może rzeczywiście w stosunku do poprzedniego rozmachu (i zapewne ogromnym nakładom finansowym), tegoroczny dzień dziecka w Gminie Jerzmanowa wydaje się być być słaby, ale właśnie ten kameralny klimat, bez nadmiernego hałasu ze sceny, głośnej muzyki nadał wyjątkowości imprezie. Były atrakcje, był teatr, był poczęstunek, super gra terenowa, upominki dla dzieciaków i bezpłatny poczęstunek no limit, a na sam koniec seans filmowy w Stodole Kultury. Ludzie nie narzekajcie, wszystko było wyważone, nam się bardzo podobało. :)

08:24, 09.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz