Zamknij

1014 dni biegania bez przerwy. Monika Małyniak-Szczepańska o dyscyplinie, pasji i sile nawyku

18:35, 08.03.2026

Ponad tysiąc dni biegania bez ani jednego dnia przerwy – brzmi jak wyzwanie nie do wykonania? Dla Moniki Małyniak-Szczepańskiej to już codzienność.

W rozmowie opowiada, jak zaczęła swoją przygodę z codziennym bieganiem, dlaczego motywacja nie jest najważniejsza oraz jak ogromną rolę odgrywają dyscyplina i konsekwencja. Dziś pokonuje średnio około 100 kilometrów tygodniowo, a bieganie stało się dla niej nie tylko aktywnością fizyczną, ale także sposobem na oczyszczenie głowy i budowanie siły charakteru.

Monika mówi również o tym, jak łączy bieganie z pracą nauczyciela, życiem rodzinnym i codziennymi obowiązkami oraz jak jej aktywność inspiruje innych do rozpoczęcia własnej przygody z ruchem.

▶ W wywiadzie usłyszysz m.in.:
• jak wygląda ponad 1000 dni biegania bez przerwy
• dlaczego dyscyplina jest ważniejsza niż motywacja
• jak wpleść bieganie w codzienne życie i obowiązki
• czy bieganie musi oznaczać presję na wyniki
• jak sport może inspirować innych do działania

To historia o wytrwałości, pasji i o tym, że czas dla siebie można znaleźć nawet w najbardziej zabieganym dniu.

#bieganie #running #motywacja #sport #aktywnystylżycia #myglogow

 
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz