Na osiedlu Paulinów to mają wesoło. Po nocach po ulicach chodzą zwierzęta. Można spotkać konia, owcę i kozła.
Monitoring jednego z mieszkańców kilka dni temu nagrał tę zwierzęcą menażerię spacerująca po osiedlu. - Zadziwiły mnie poprzewracane kubły ze śmieciami. Rano wychodzę, patrzę, a tu wszystkie leżą. Zastanawiałem się, kto je poprzewracał. Przejrzałem monitoring i zobaczyłem – opowiada jeden z mieszkańców. Bardzo się zdziwił, co się działo nocą na jego osiedlu: na filmie widać jak około drugiej w nocy po ulicach spacerują zwierzęta. Pierwszy idzie koń, a zaraz za nim owca i kozioł.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz