Zamknij

„Czarny dzień dla KGHM” – Burza po odwołaniach w Radzie Nadzorczej

12:58, 20.01.2026

20 stycznia 2026 roku w siedzibie głównej KGHM Polska Miedź S.A. w Lubinie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, podczas którego doszło do częściowej wymiany członków Rady Nadzorczej. Ze stanowiskami pożegnali się m.in. przewodniczący Rady Aleksander Cieśliński i jego zastępca Tadeusz Kocowski.

Nowych członków powołano głosami Skarbu Państwa, co wywołało ostre reakcje ze strony przedstawicieli załogi. W materiale prezentujemy gorące komentarze Józefa Czyczerskiego, który określił dzień jako „czarny dla KGHM”, Bogusława Szarka, który mówi wprost o „pozorowanych zmianach” i ostrzega przed „niepotrzebnymi przemianami”, oraz Aleksandra Cieślińskiego, który podsumowuje swoją kadencję i odchodzi – jak mówi – „z podniesioną głową”.

📌 W materiale:
– kulisy decyzji akcjonariuszy
– kto odszedł, a kto został powołany do Rady
– głosy sprzeciwu związkowców i przedstawicieli pracowników
– możliwe scenariusze dalszych zmian w zarządzie KGHM

🔔 Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco z wydarzeniami w największych spółkach Skarbu Państwa!
- #Głogów - #MyGlogow - #LokalneInformacje - #GłogowINews - #OkoliceGłogowa - #WydarzeniaGłogów - #MyGlogowPL - #AktualnościLokalne - #GłogowRegion - #PortalInf #myglogow

facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz