Dotarła do nas smutna wiadomość. Zmarł Damian Piątek. Miał 42 lata. Był zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie. Od ponad 20 lat związany był z PUP-em, gdzie pracę zaczynał od pośrednictwa, przez rejestrację i tak krok po kroku dotarł za biurko zastępcy dyrektora. Swojej szansy w polityce szukał w samorządzie, lecz nie udało mu się wywalczyć mandatu radnego. Był kandydatem Lewicy w ostatnich wyborach do Sejmu.
Od wielu lat borykał się z bardzo ciężką nieuleczalną chorobą - adrenomieloneuropatią, charakteryzującą się m.in. spastycznym porażeniem kończyn dolnych.
O śmierci Damiana Piątka poinformował nas Sławomir Majewski, dyrektor PUP w Głogowie.
RED
Trwa ostatni etap przebudowy ul. Królowej Jadwigi
A długo głogowskie paprochy będą się z tym jeszcze p1erd0lić? Bo osiem miesięcy na taki odcinek to już przesada.
TeDe
17:37, 2026-03-20
Referendum to fikcja!
wniosek po ukrainsku i bedzie wazny
nikt
15:41, 2026-03-20
Tracili prawko jeden po drugim. Stówą przez Grębocice
Policja powinna ustawiać się jak jest zmiana w kopalni. Wtedy to byłby wynik!Co poniektórym niedotlenionym wydaje się ,że są na torze wyścigowym.
😁
15:23, 2026-03-20
Poważna kolizja na Wojska Polskiego w Głogowie
Szkoda osób niech wracają do zdrowia szkoda też aut i dziękuje służbą za reakcje
Głogów
14:22, 2026-03-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz