Dokolizji doszło po godz. 10 na rondzie koło nowego budynku TBS-u.23-latek jadący seatem ulicą Wojska Polskiego od stacji PKP wjechałna skrzyżowanie. Według świadków nie zachował ostrożności. -Jechał szybko, nawet nie spojrzał czy nic nie jedzie po rondzie -relacjonują.
Huknąłw bok audi, którą kierował 18-latek. Uderzenie było silne. -Wpadłem w poślizg, auto obróciło się, nie byłem w staniezapanować nad nim - opowiada poszkodowany.
Obaj kierowcy byli trzeźwi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Kolizja na rondzie. Wymusił pierwszeństwo koło nowego TBS-uMK
Z harcerskiej drużyny do IPN
Mogę nauczyć pisania donosów.
Faustyna S.
21:41, 2026-02-15
Zmiany w kursowaniu głogowskich autobusów
Fajnie, tylko że dorośli pracujący nie mają ferii. I zabiera im się poranne i popołudniowe autobusy za które płacą pełną wartość biletu. Może warto to też mieć na uwadze.
Maria
21:15, 2026-02-15
Rekordowo droga zima w Głogowie
co sie dzieje nagle oni milcza PAN JOZEFACIUK PRZEMIAWIA MILCZAC PAN BIEDRON W KOLCHOZIE ROBIL TO SAMO A TERAZ TOWARZYSZ CZARZASTY ZAMILCZAL NA BBNIE o co tu chodzi do diabła
o jejku
20:15, 2026-02-15
Rekordowo droga zima w Głogowie
awantura o nic bo zona naszego ministra od zagranicy uznala że ambasador amerykanski to nie ten co powinien byc wszystko bylo uzgodnione i taka wtopa a ten obcy choć swój to nie dosyć że lazi do naszego prezydenta to i jeszcze pisze i to co ten chlop wypisuje i to na marszalka co to go wybralo aż 236 poslów naszych poslow z woli ludu
lewy
20:11, 2026-02-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz