Przed nami święto zakochanych, czyli Walentynki - to w poniedziałek (14.02.). Ale już dziś (12.02.) na Górkowie z tej okazji odbył się tradycyjny bieg. Chętnych, by wziąć w nim udział, nie brakowało. Ludzie przyszli ubrani na czerwono, mieli ze sobą serduszka. I pobiegli w trasę prowadzącą torem motocrossowym. Ta liczyła 3 km, więc łatwo wcale nie było. Zwłaszcza, że wszędzie błoto! Mimo to uśmiechy nie znikały z ich twarzy. Oczywiście wszystkich do zabawy i wspólnej rywalizacji zagrzewał Jerzy Górski. Zobaczcie to na zdjęciach.
RED
Wzruszające chwile przed głogowskim ratuszem
Bezbożniki.
K.
05:48, 2026-06-22
[FOTO] Głogów ma Rekord Polski!
I po co to, zamulać i zapychać i tak brudną rzekę, rzeka plus wianki = gnojówka
Nowy...
20:52, 2026-06-21
[FOTO] Głogów ma Rekord Polski!
jezeli jest rekord glupoty to zostal pobity
jo
20:48, 2026-06-21
[FOTO] Głogów ma Rekord Polski!
Myglogow ustanowiło rekord Polski wrzucając na stronę tyle reklam jednocześnie
Michał
20:47, 2026-06-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz