Już jutro (10.04.) Niedziela Palmowa, która rozpocznie Wielki Tydzień. W ostatnich dniach w kościele Bożego Ciała w Głogowie trwały przygotowania do tego momentu. Blisko 30 osób stawiało ogromną palmę. Ogromną, bo mierzącą 5 m wysokości. - Swoje siły połączyły parafianki i kobiety, które przyjechały do nas z Ukrainy - mówi nam Krystyna Kuźmicka, przewodnicząca parafialnego klubu seniora "U Mikołaja".
- Palma zrobiona jest z gałęzi tuj, bukszpanu, kwiatów wykonanych z bibuły - wymienia, że pracy było faktycznie sporo. Palmę przetransportować pomogli mężczyźni. Było to nie lada wyzwanie. - Stanęła przy ołtarzu - dodaje pani Krystyna, że kobiety zrobiły też mniejsze ozdoby, by udekorować kościół.
RED
Przejście podziemne w Głogowie częściowo zamknięte
Zamknijcie jeszcze do kompletu tą drogę nad nim.....
super
08:11, 2026-02-26
Jest porozumienie płacowe w KGHM Polska Miedź
Węgiel spadł w cenie, średnio na pasku 500 zł mniej. Podwyżka : średnio 300 na grupie....
Angie
08:11, 2026-02-26
Niesamowite! Kury w hospicjum
Pomysł świetny i widać że byli ucieszeni . Teraz spotkać kurę krowę czy konia to ciężko . Jeśli są takie możliwości to tylko korzystać i nieść radość
Ja
21:28, 2026-02-25
Niesamowite! Kury w hospicjum
No i spoko, te kury to takie bardziej pudelki
Tommy
20:49, 2026-02-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz