Zamknij

Setki uczniów biorą udział w rajdzie rowerowym [ZDJĘCIA]

10:33, 03.06.2022 strony Aktualizacja: 10:33, 03.06.2022
Skomentuj

Setki dzieci ze wszystkich szkół podstawowych w Głogowie, ale także gościnnie z tej w Serbach, pojechało w rajdzie rowerowym organizowanym przez SP 11 (3.06.). - To miało być małe wydarzenie... a zrobiła się impreza na całe miasto - mówiła nam szczęśliwa Maria Grodnalska, dyrektorka szkoły.

Rajd to pomysł na Światowy Dzień Roweru. - Obchodzimy to pierwszy raz w naszym mieście. Rower jest takim ekologicznym środkiem lokomocji - dodawała. Dzieci jadą do Parki Linowego, gdzie czeka na nich piknik. Będą różne konkurencje. A gościem specjalnym jest Rafał Gręźlikowski.

Udział w rajdzie wziął Miłosz Zygmunt (12 l.) z piątek klasy SP 8. - Miałem chyba cztery lata jak nauczyłem się jeździć na rowerze. Bardzo to lubię. Często z rodzicami wyjeżdżamy poza Głogów - zapewniał. - Dla dzieci to świetna sprawa. Nie mogły się tego doczekać - zaznaczała Lena Młynarczyk, nauczycielka. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć również prezydenta miasta Rafaela Rokaszewicza oraz policji, która dbała o bezpieczeństwo uczestników rajdu.
RED

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%