Głogowska Rewia Graffiti świętowała jubileusz 20-lecia, trochę opóźniony z powodu epidemii koronawirusa, ale jednak - dziś (14.06.) w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie na scenie wiele się działo. Swoje zdolności wokalne i taneczne zaprezentowali ci młodsi i starsi. I zasłużyli na wielkie brawa publiczności.
- Przekładaliśmy termin, ale się udało. Świętujemy. Mamy już 23 lata, co nas bardzo cieszy - mówił Zdzisław Krawczonek, założyciel Głogowskiej Rewii Graffiti. Przygotowali wiele niespodzianek. - Podczas koncertu prezentujemy filmiki i pozdrowienia od tych gwiazd, które przez tyle lat byli z nami - w tym od Igora Herbuta, Andrzeja Krzywego, Eweliny Flinty, Ani Szarmach - wymieniał jednym tchem. Przed nimi wiele planów i marzeń.
RED
Świece Caritas na Wielkanoc w Głogowie
przejrzalam wszytko i wiecie co nasze spoleczenstwo na czele z rzadem i czerwonym marszalkiem nie wie podstawowej sprawy jak sie robi bilans i zysk w NBP najprosciej zapytac ksiegowych z bylych pgr bo to dziala na tej samej zasadzie tylko zloto panie premierze Tusk to nie zboze u ludowca w silosach co to mu myszy zjadly i ADAS TANSKI poniosl strate'ale kiedy jejmosc KOTULA oglasza z SEJFU bedziemy budowac drogi i mosty dla wojska to ktos sie chyba macal z *%#)!& przez sciane bo po cholere dronowi most a czolgowi droga
ja
21:58, 2026-03-15
Chciałem zrezygnować, ale mnie nie puścili
zdrowia i jeszcze raz zdrowia Panie Prezesie !!!
mx
21:20, 2026-03-15
{FOTO] Urodziny Galerii Glogovia z Pauliną Sykut
Jaka wieś taka galeria. Jeszcze ta pogodynka beka na całego. Tak trzymać
Tylko Lubin
21:16, 2026-03-15
Legenda "Zemsta wodnika"
Super lektor 💪❤️💪
Deiv
20:49, 2026-03-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz