Zamknij

Trwają oględziny miejsca tragedii. Mieszkańcy: Nie możemy w to uwierzyć [ZDJĘCIA]

23:45, 15.06.2022 strony Aktualizacja: 23:45, 15.06.2022
Skomentuj

Trwają czynności pod nadzorem prokuratora - w Kotli, gdzie około godz. 18 doszło do tragedii (15.06.), wciąż wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Jedno jest pewne: nie żyje dwóch mężczyzn. Zostali zamordowani. Podejrzana o ich zabicie młoda, bo 20-letnia kobieta, została zakuta w kajdanki i zabrana na komendę policji w Głogowie.

Mężczyźni zginęli od licznych ciosów nożem. Wiadomo, że jedna z ofiar była dziadkiem zatrzymanej kobiety. Drugi z nich - jego znajomym. - Coś strasznego - opowiadają nam sąsiedzi, że w tym domu często dochodziło do interwencji policji. Przelewał się tam też alkohol. - Wczoraj dziadek odebrał emeryturę, zaczęła się libacja - usłyszeliśmy.

Sąsiedzi dziś po godz. 18 usłyszeli krzyki. - Co ty zrobiłaś? - krzyczała w stronę 20-latki matka. - Będziesz wyglądała tak jak oni - odpowiedziała jej młoda kobieta. Wiadomo, że w momencie zbrodni była pod wpływem alkoholu.

Obecnie trwają oględziny miejsca, gdzie doszło do tragedii. I mogą potrwać jeszcze wiele godzin. Policyjni technicy i prokurator na razie nie chcą udzielać szczegółowych informacji na ten temat. Nie wiadomo też czy zostanie przeprowadzona sekcja zwłok tych dwóch mężczyzn. - Nie możemy w to uwierzyć - przyznają mieszkańcy Kotli i pytają - dlaczego?
RED

(strony)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%