Zamknij

Mieli rany... dosłownie wszędzie. Są wyniki sekcji zwłok zamordowanych mężczyzn z Kotli

11:23, 21.06.2022 strony Aktualizacja: 11:25, 21.06.2022
Skomentuj

Sekcja zwłok dwóch mężczyzn zabitych w Kotli wykazała, że zginęli od wielu ciosów ostrym narzędziem. Mieli rany dosłownie wszędzie, na klatce piersiowej, rękach, plecach, szyjach i głowach. Sekcja zwłok obu mężczyzn, których znaleziono w zeszłą środę (15.06.) w jednym z domów przy ul. Szkolnej w Kotli, została przeprowadzona w poniedziałek (20.06.).

Znamy jej wstępne wyniki. - Potwierdziła, że przyczyną zgonu są obrażenia w postaci ran kłutych i innych - powiedziała prokurator Lidia Tkaczyszyn, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy. U starszego z mężczyzn, 72 - latka, stwierdzono rany na klatce piersiowej, szyi, głowie i innych częściach ciała. Lekarz stwierdził, że zmarł z powodu ran kłutych klatki i szyi oraz wykrwawienia się. U młodszego mężczyzny w wieku 58 lat również stwierdzono wiele ran na całym ciele, kłutych i innych. Przyczyną jego zgonu były powikłania tych ran.

- Oczekujemy jeszcze na pisemną opinię biegłych - dodała prokurator Lidia Tkaczyszyn. Przypomnijmy, że w tej sprawie została zatrzymana 20 - letnia kobieta, wnuczka starszego z tych mężczyzn. Postawiono jej dwa zarzuty zabójstwa w zamiarze bezpośrednim oraz aresztowano tymczasowo na trzy miesiące.
RED

(strony)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%