Zamknij

Warsztaty wiedzy pod ratuszem. Tłumy dzieci u Ignacego [ZDJĘCIA]

strony 10:50, 22.06.2022 Aktualizacja: 18:16, 15.10.2025
Skomentuj Warsztaty wiedzy pod ratuszem. Tłumy dzieci u Ignacego [ZDJĘCIA]

Autobus "Być jak Ignacy" jest mobilną strefą edukacyjno - naukowo - wystawienniczą wyposażoną w stanowiska wewnętrzne na dwóch pokładach. Właśnie trwają w nim warsztaty dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Autobus zaparkował pod miejskim ratuszem. Zainteresowanie jest ogromne. Dziś pojawi się tam około 300 małych głogowian (22.06.).

- Dla nich to pierwszy kontakt z Ignacym. Słuchają o jego odkryciach, ale też uczą się chemii czy fizyki. Myślimy, że to odpowiedni moment, by zainteresować tym najmłodszych - mówiła Urszula Krzyżanowska z przedszkola numer 15.
RED

(strony)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%