Cheerleaders Głogów przygotowują się do nowego sezonu PGNiG Superligi. Pierwszym krokiem był dzisiejszy (10.08.) casting do zespołu. Zgłosiło się kilka dziewczyn, więc skład ich ekipy na pewno uda się uzupełnić.
- Niektóre dziewczyny odeszły - to normalne, bo kończą szkołę średnią i wyjeżdżają na studia - mówi Agata Papuszka, która jest opiekunką utalentowanych dziewczyn tańczących m.in. na meczach ligowych piłki ręcznej Chrobrego. - Myślę, że zespół będzie liczył teraz dziesięć - może dwanaście dziewczyn - dodaje.
Czasu na przygotowania nie ma zbyt dużo, bo przecież pierwsze mecze we wrześniu. A pracy sporo. - Przed nami casting, potem próby i doskonalenie układów - zapowiada Papuszka mocno ściskając kciuki.
RED
Beniaminek z Mielca ograł Chrobrego
Co wy robicie mieszkańcy i młodzież która wam kibicuje patrzy i nie dowierza jak tracicie tak ważne punkty
Głos
09:45, 2025-09-16
Minimalna pensja znów w górę. Rząd ogłosił stawki na 20
Co z tego, że idzie w górę, co i tak nie przełoży się pędzące wzrostem ceny dosłownie WSZYSTKIEGO!!! Napędzają sztucznie pędzącą inflację! bezrobocie będzie coraz większe! już zarobki są nieadekwatne do wydatków! Ludzie wolą się zwalniać i żyć z zasiłków i dodatków, które po zsumowaniu są wyższe od najniższej krajowej! na normalną pracę już nikogo nie stać za te śmieszne wypłaty!!! jedynie KGHM oni mają najwięcej a i tak upominają się o więcej bo to co dostają to dla nich za mało! Państwo w Państwie!! Żenada z naszym krajem!!!!
niedola
09:08, 2025-09-16
Prezes szpitala: Sprzęt pomaga, to ludzie leczą
Ta sama Pani (bo tylko jedna jest tak wredna) pyta mnie czy nie mogłam pojechać do innego miasta. Przecież to skandal z tym personelem SOR-u w Głogowie. Jeśli nie będzie kadry to tego nowiutkiego sprzętu nie będzie miał kto obsługiwać
Mieszkanka
08:56, 2025-09-16
Prezes szpitala: Sprzęt pomaga, to ludzie leczą
Nie wiem czy jest się czym chwalić panie prezesie skoro należy zacząć od wrednego personelu i nie mam na myśli lekarzy tylko panią,która siedzi przy okienku i kwalifikuje pacjenta. Bardziej okrutnej i bez kultury osoby już dawno nie spotkałam. Mąż został przyjęty przez lekarza i usłyszał od tej pani, że jeśli od niej miałaby zależeć wizyta mojego męża to ona odeslalaby go do domu. Na szczęście w tym przypadku lekarz podjął prawidłowa decyzję widząc co się dzieje z mężem. Jednak ile było przypadków że to właśnie ta niekompetentna osoba zdecydowała o czyimś losie. Panie prezesie nie sprzęt jest najważniejszy i pomieszczenia. Nikt nie chce w tym szpitalu pracować. Czy Pan tego nie widzi... ciekawe czemu. W drugim przypadku pacjent zgłasza się ze skierowaniem na oddział (pilne) i zostaje odesłany do domu bo wg personelu nie ma potrzeby hospitalizacji. Po co nam ten SOR skoro powinna być izba przyjęć, jak w przypadku Lubina i Nowej Soli. Tam nie problemu z przyjęciem na oddział.
M
08:54, 2025-09-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz