Wczoraj (11.10.) o godz. 9 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji we Wschowie został powiadomiony o tym, że na jednym z pomostów Jeziora Sławskiego znajduje się sprzęt wędkarski oraz odzież należąca do jakiegoś mężczyzny.
Oficer dyżurny natychmiast powiadomił wszystkie służby. Na miejsce pojechała także policja z psem tropiącym. I straż leśna, WOPR oraz RWS. Do bazy, zorganizowanej na terenie SCKiW, dotarli również przedstawiciele starostwa powiatowego oraz miejskiego urzędu.
Teren przeszukało blisko 70 funkcjonariuszy. Przed godz. 12 na terenie Sławy odnaleziono zaginionego mężczyznę, któremu służby medyczne udzieliły pomocy. Na szczęście były to tylko ćwiczenia sztabowe pod nadzorem podinspektora Tomasza Szudy - komendanta KPP we Wschowie.
RED
Nie wychodź, jeśli nie musisz! Szpital ostrzega
Pani beatazładna ale nadaje sie tylko do jednego
Mhh2
07:58, 2026-02-06
Ciężarówkę dosłownie wbiło do rowu!
Ten portal to taki mikro-Onet. Do sensacyjnego tytułu powinniście jeszcze dodać cytat w stylu: "Ło panie, aż nogi sie pode mno ugły".
Tommy
07:36, 2026-02-06
Armageddon na SOR-ze w Głogowie
Jest 6:43 czekamy na lato
Anżej
06:43, 2026-02-06
Zmiany w podgłogowskiej gminie
Żałosne to wszystko troszkę
Tubylec
04:02, 2026-02-06
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz