Zamknij

To był bal na... 200 par! [Zdjęcia]

18:29, 16.10.2022 strony Aktualizacja: 18:33, 16.10.2022
Skomentuj

Aleja gwiazd, czerwony dywan, plakaty z filmów, a kreacje rodem z Oskarowej gali. Dziś (16.10) seniorzy bawili się w klimatach Hollywood. Rozpoczęto walcem z filmu Noce i Dnie.

-Pierwszy bal seniora od kiedy przeszliśmy na emeryturę. Ciekawie wyglądało to zaproszenie i chcieliśmy między ludzi wyjść - mówi Elżbieta Ambroży, która przyszła razem z mężem. - Jest bardzo dobrze zorganizowana nasza uroczystość- przyznaje Józef Hernik - Podoba mi się publika, wystój, orkiestra i panie mi się podobają - śmieje się. - Jest tak miła atmosfera i lubimy się bawić, i ruch w tańcu jest dla nas najważniejszy - mówi Kazimiera Smolarek.

-Piąta, jubileuszowa biesiada głogowskich seniorów nie mogła być inna! Uznaliśmy, że panie będą mogły ubrać piękne suknie, a panowie garnitury, i będzie cudownie i uroczyście - mówi Elżbieta Ruszkowska, organizatorka.

-Wszyscy bardzo czekali na ten bal. Jest to na pewno wydarzenie dla każdego seniora. A dziś jeszcze w przepięknej oprawie, więc trzeba było szafy szerzej otworzyć. Myślę, że wszyscy będą się świetnie bawić - przyznaje Elżbieta Leszczyńska, sekretarz w Głogowskiej Radzie Seniorów.

RED

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%