W Panattoni Park oficjalnie przecięto wstęgę - właśnie tam znajduje się centrum logistyczne FM Logistic. - Zatrudniamy 160 osób - mówił Robert Walasek, kierownik głogowskiego oddziału tej firmy.
Uroczyste otwarcie to jedno, ale praca tam wre od czerwca. - Jesteśmy operatorem logistycznym. Realizujemy zamówienia klientów indywidualnych. Nasza firma nie prowadziła do tej pory działalności na Dolnym Śląsku. Widzimy tutaj dobre perspektywy - szczególnie bliskie położenie naszych sąsiadów z Niemiec - zaznaczał kierownik.
Tutaj na miejscu wolne miejsca pracy jeszcze są. - Płacimy ponadrynkowo. Planujemy się rozwijać - zapewniał.
Co ciekawe na razie więcej jest tam zatrudnianych kobiet niż mężczyzn. - Szukamy do pracy ludzi w różnym wieku. Młody, w średnim wieku, ale i starszych. Najważniejszy jest dla nas człowiek i jego umiejętności. Rekrutujemy przez cały czas - mówiła manager Magdalena Dabiec wymieniając, że benefitów jest więcej - fundusz socjalny, bezpłatna platforma języka angielskiego, imprezy integracyjne.
RED
[WIDEO] Awantura o butelki pod biurem posła
A mi się podoba system kaucyjny, nie ma syfu na ulicach a i menele szczęśliwi.
Adres
13:41, 2026-04-09
Kolejne rozmowy o płacach w PeBeKa
Dzisiaj dostałem wypłatę 4700 na układzie budowlanym, gdzie te 16.300 brutto,co oni tu wypisuja
Pebeka
11:44, 2026-04-09
Rekordowy ruch na moście w Głogowie!
nasz donus musi uwazac bo jak ten czerwony ogon machnie mocniej to on wyladuje u putina pod nogami
BUSIA
11:41, 2026-04-09
To już w sobotę! Strzały i wybuchy w Głogowie
A gdzie można dowiedzieć się o szczegółach. W jakich godzinach będą wyścigi czołgów.?
Abc
11:36, 2026-04-09
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz