Zamknij

[FILM] Zobacz interwencję policji przy ul. Budowlanych w Głogowie. Sprawca zamieszania był półprzytomny, ale trzeźwy...

10:24, 17.11.2022 Bartosz Leciej Aktualizacja: 15:27, 17.02.2023
Skomentuj

Tuż obok boiska szkolnego przy parku na Budowlanych wczoraj popołudniu (16.11.) doszło do interwencji policji. Zjawiło się tam kilka radiowozów. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Przechodnie byli zaniepokojeni, nie mówiąc o uczniach SP nr 9, którzy zostali dłużej w szkole i natknęli się na kilka radiowozów na sygnałach. Powodem interwencji był mężczyzna - półprzytomny i majaczący. Mógł zrobić krzywdę sobie lub innym.

Żeby mężczyznę doprowadzić do radiowozu potrzebnych było kilku funkcjonariuszy. Bo zatrzymany ledwo stał na nogach, a ostatecznie się szarpał i żądał, żeby policjanci go zostawili. Sprawcę zamieszania mundurowi zakuli w kajdanki i to trochę im pomogło w przeniesieniu go do radiowozu. Dopiero w aucie ochłonął, choć ciągle majaczył i coś wykrzykiwał.

O to co się wczoraj wydarzyło zapytaliśmy oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. - To była interwencja spowodowana telefonem jednego z przechodniów - mówi nam asp. sztab. Łukasz Szuwikowski. - Mężczyzna jest znany policjantom - dodaje. Dlaczego zatrzymany tak dziwnie się zachowywał? - Wykluczamy alkohol, mężczyzna był trzeźwy - informuje Szuwikowski. - Podejrzewamy jednak wpływ substancji psychoaktywnych, nie byliśmy jednak w stanie określić konkretnych środków - wyjaśnia.

Mężczyzna został przewieziony karetką na głogowski SOR, gdzie zajęli się nim lekarze. Mimo szamotaniny mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń w trakcie interwencji. Policjanci postarali się nawet, by jego czapka wróciła do niego po tym, jak ją zgubił, co można zauważyć na nagraniu.

RED

(Bartosz Leciej)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%