Zamknij

FORTECA w Głogowie. Będzie koncert i promocja książki

13:12, 19.11.2022 Bartosz Leciej Aktualizacja: 15:29, 17.02.2023
Skomentuj

Kto śledzi życie kulturowe Głogowa, ten wie, że już dziś (19.11) w centrum kultury MOK będziemy mieli okazję posłuchać silnych patriotycznych głosów zespołu FORTECA. Wydarzenie "Głogów w hołdzie Niepodległej!" jest dedykowane mieszkańcom Głogowa i wszystkim patriotom chcącym uczcić niepodległość. Tego nie można przegapić, szczególnie, że wstęp na koncert jest wolny

Zespół FORTECA powstał w 2006 roku z inicjatywy gitarzysty Marcina "Siano" Tucznio. Są jednym z najbardziej znanych zespołów patriotyczno-historycznych w Polsce. Zasłynęli z takich płyt, jak "Żołnierz Polski", "Słońce Wrześnie", "Kto dziś upomni się o pamięć?", "ROTMISTRZ", "PROJEKT nieZAKAZANY", "Składanka na 10-lecie", "Bohaterowie Znani nieZnani" "Wspomnienie Historii" i "Tu wszystko się zaczęło".

"FORTECA - Walka Trwa" to kontynuacja 14-letniej działalności koncertowej rockowego zespołu historyczno-patriotycznego FORTECA, jednak w akustycznym brzmieniu. Utwory FORTECY wybrzmiewają teraz przy akompaniamencie pianina, skrzypiec oraz gitary klasycznej i basowej. FORTECA ponad dekadę w rockowo-metalowym brzmienie z dynamicznymi rytmami i melodyjnymi solówkami wpasowywała się w docelowy przekaz historyczno-patriotyczny.

Koncert odbędzie się o godzinie 18 w głogowskim MOK-u. Warto jednak zajrzeć tam wcześniej, bo już o 16.30 możemy usłyszeć o książce mówiącej o tragicznym bohaterze niepodległości por. Stanisławie Kopiku ps. "Zemsta".

Organizator: Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów.
Współorganizatorzy: Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie.

RED

(Bartosz Leciej)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%