Zamknij

Rozdali nagrody za jesienne kapelusze. Nowa moda w Głogowie?

12:16, 23.11.2022 Bartosz Leciej Aktualizacja: 15:29, 17.02.2023
Skomentuj

Było kolorowo i jesiennie. Choć przypruszył już śnieg, kapelusze przyzdobione kasztanami, barwnymi liśćmi i innymi darami jesieni okazały się modne w tym sezonie. Ich autorzy zostali dziś nagrodzeni.

Kapelusze przygotowali uczniowie głogowskich szkół. Były meloniki, cylindry i czarodziejskie czapki, a wszystkie łączyło nawiązanie do złotej jesieni w całej swej krasie. Nakrycia głowy wykonali uczniowie szkół podstawowych klas II i III. Wszystko to w ramach I powiatowego konkursu "Jesienny kapelusz"

- Wspaniałe prace, bardzo trudne do oceny - mówiła nauczycielka i organizatorka konkursu Kinga Borodaj - ale co jest najważniejsze? Co było celem tego konkursu? Rozwijanie zdolności plastycznych i kreatywności wśród uczniów - zaznaczyła i podziękowała Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej za ufundowanie nagród.

Konkurs został podzielony na dwie kategorie - dla klas II i dla klas III. Choć wybór był trudny, jury spośród 30 uczestników wyłoniło zwycięzców i wyróżnienia. Wśród klas II byli to: pierwsze miejsce zajęła Michalina Stachowska, drugie miejsce Iga Marciniak, a trzecie Oskar Kazimierowicz. W kategorii klas III pierwsze miejsce Patrycja Piotrowska, drugie Nadia Graczyk, trzecie miejsce Julian Stein. Laureatom pogratulowała organizatorka Kinga Borodaj i dyrektor Małgorzata Nowakowska.

RED

(Bartosz Leciej)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%