Zamknij

Mikołaj przyjechał wozem strażackim. Dzieci zachwycone [Zdjęcia]

18:02, 06.12.2022 strony Aktualizacja: 18:02, 06.12.2022
Skomentuj

Na dzieci z Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie czekała dziś (6.12) niemała niespodzianka. Wychowawcy przygotowali mini jarmark świąteczny, a później pojawił się Mikołaj ze słodyczami.

-Nauczyciele wraz z samorządem uczniowskim przygotowaliśmy w tajemnicy przed dziećmi jarmark świąteczny - mówi Julia Miśko, wychowawca - Upiekliśmy ciasto, jest gorąca czekolada, pianki, ognisko - wymienia. - To jest najważniejsze, że dzieci mają Mikołajki, aby to mile wspominały. Większość dzieci nie ma rodzin i własnych domów, więc chcieliśmy dać im szczęście i ten wyjątkowy dzień umilić - dodaje Margareta Ryło, nauczycielka.

Mikołaj rozbawiał dzieci żartami i częstował słodyczami. - Same dobroci przywiozłem głogowskim dzieciom, bo są najlepsze na świecie - mówił Mikołaj - Tego dobra starczy dla każdego. Dzisiaj trochę ciepło, ale obiecałem dzieciom, że przyjadę - tłumaczył. A przyjechał nie byle jakim środkiem transportu, bo... wozem strażackim. Choć Mikołaj przekonywał, że jest prawdziwy, to niektórzy po głosie rozpoznawali w nim starostę głogowskiego, Jarosława Dudkowiaka.

RED

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%