Zamknij

Kolizja na rondzie. Autobus zderzył się z osobówką

12:45, 08.12.2022 Redakcja Aktualizacja: 12:46, 08.12.2022
Skomentuj

Ruch na Rondzie Konstytucji 3 Maja czasem wywiera na kierowcach presję. Z taką musiał się zmierzyć zarówno kierowca autobusu, jak i kierowca niebieskiego forda fiesty, dla którego to bliskie spotkanie mogło zakończyć się znacznie gorzej.

Do wydarzenia doszło dzisiaj (08.12) przed południem. Według wstępnych ustaleń kierowca forda wjeżdżał na rondo z ul. Sikorskiego, podczas gdy autobus zmieniał pas będąc już na rondzie. Większy pojazd zdaje się być zdatny do dalszej jazdy dzięki zaradności kierowcy i jego podręcznej srebrnej taśmy klejącej, która ma teraz utrzymać uszkodzony prawy reflektor. Ford natomiast wymagałby gruntownej naprawy, wymiany drzwi, nowej szyby i wielu innych uszkodzeń, ale kierowca już zdradza, że naprawa tego auta będzie nieopłacalna i, choć długo szukał tego samochodu i był z niego bardzo zadowolony, to będzie musiał się z nim rozstać.

Uszkodzeniu uległ również znak drogowy przy MOK-u. Na pobliską drogę jednokierunkową przesunięty został autobus, a samochód osobowy czeka na placu przed MOK-iem, więc ruch na rondzie nie jest utrudniony, ale tymczasowo zablokowana może być droga jednokierunkowa obok MOK-u. Sprawą zajmuje się policja.

RED

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%